tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 8.45 | Technologický park | 101 | |
❘ | 8.46 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 8.47 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 8.48 | Skácelova | 101 | |
❘ | 8.49 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 8.50 | Tererova | x 100 | |
❘ | 8.52 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 8.54 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 8.56 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 8.57 | Grohova | 100 | |
❘ | 8.59 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 9.02 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 9.04 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.06 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 9.07 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 9.09 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 9.10 | Železniční | z 100 | |
❘ | 9.11 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 9.13 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01207. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 00.27 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @