tramvaj 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
7 | odjezd 16.07 | Černá Pole, Zemědělská (smyčka) | x 100 | |
❘ | × 16.08 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 16.09 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | 16.10 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
❘ | 16.12 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | 16.14 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 16.17 | Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | |
❘ | 16.20 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.21 | Nové sady (kolej 3) | 100 | |
❘ | 16.22 | Soukenická | x 100 | |
❘ | 16.23 | Křídlovická | x 100 | |
❘ | 16.24 | Vojtova | x 100 | |
❘ | 16.26 | Vsetínská | x 100 | |
❘ | × 16.28 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 16.29 | Běloruská | 101 | |
❘ | 16.30 | Švermova | 101 | |
❘ | 16.31 | Osová | 101 | |
❘ | 16.32 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 16.33 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 16.35 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00709. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.26 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @