autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 21.32 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 21.34 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 21.35 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 21.37 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 21.38 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 21.41 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 21.42 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 21.43 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 21.45 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 21.47 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 21.49 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 21.50 | Merhautova | x 100 | |
❘ | × 21.51 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | × 21.52 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 21.53 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 21.54 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 21.55 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 21.56 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 21.56 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 21.57 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 21.58 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 22.00 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 22.01 – 22.03 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 22.04 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 22.05 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 22.06 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 22.08 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 22.09 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 22.10 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 22.11 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 22.12 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 22.12 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 22.13 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 22.14 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 22.15 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 22.16 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 22.17 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 22.18 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 22.19 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 22.20 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 22.22 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 22.23 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 22.24 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 22.25 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 22.27 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 22.29 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 22.31 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05216. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 05.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @