tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 9.31 | Komárov | 101 | |
❘ | 9.32 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 9.33 | Železniční | z 100 | |
❘ | 9.34 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 9.36 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 9.39 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 9.40 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 9.41 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 9.45 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 9.46 | Grohova | 100 | |
❘ | 9.48 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 9.50 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 9.52 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 9.53 | Tererova | x 100 | |
❘ | 9.54 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 9.56 | Skácelova | 101 | |
❘ | 9.57 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 9.58 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 10.00 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01207. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @