autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 14.47 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 14.48 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 14.49 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 14.50 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 14.51 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 14.53 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 14.54 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 14.55 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 14.56 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 14.57 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 14.58 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04606. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @