autobus 47 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
47 | odjezd 9.32 | Staré Černovice | x 101 | |
❘ | × 9.32 | Vinohradská | z 101 | |
❘ | × 9.33 | Hájecká | z 101 | |
❘ | 9.34 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 9.35 | Textilní kombinát | z 100 | |
❘ | 9.36 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
❘ | 9.37 | Jiránkova | x 100 | |
❘ | 9.39 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
❘ | 9.41 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 9.42 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 9.45 | Hlavní nádraží / AN Grand (AN Grand, stanoviště 6) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04701. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @