autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 16.45 | Ivanovice, Globus | 101 | |
❘ | × 16.48 – 16.50 | Mácova | z 101 | |
❘ | 16.51 – 16.53 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 16.53 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 16.54 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 16.55 | Díly | z 101 | |
❘ | × 16.56 | Žilkova | z 101 | |
❘ | 16.58 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 16.59 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 17.01 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 17.02 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 17.03 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | 17.04 | Tylova | x 101 | |
❘ | 17.06 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | příjezd 17.08 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ČSAD Tišnov, kurz 07141. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.35 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @