autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 21.47 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 21.49 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 21.50 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 21.52 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 21.53 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 21.56 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 21.57 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 21.58 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 22.00 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 22.02 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 22.04 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 22.05 | Merhautova | x 100 | |
❘ | × 22.06 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | × 22.07 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 22.08 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 22.09 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 22.10 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 22.11 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 22.11 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 22.12 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 22.13 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 22.15 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 22.16 – 22.18 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 22.19 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 22.20 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 22.21 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 22.23 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 22.24 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 22.25 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 22.26 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 22.27 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 22.27 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 22.28 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 22.29 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 22.30 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 22.31 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 22.32 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 22.33 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 22.34 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 22.35 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 22.37 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 22.38 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 22.39 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 22.40 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 22.42 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 22.44 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 22.46 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06903. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 21.16 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @