autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 18.37 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 18.37 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 18.39 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 18.40 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 18.41 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 18.42 | Malinová | z 101 | |
❘ | 18.44 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 18.44 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 18.45 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 18.46 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 18.47 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 18.48 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 18.50 | Haškova | 101 | |
❘ | 18.51 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 18.52 | Fillova | z 101 | |
❘ | 18.53 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 18.54 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 18.57 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 18.58 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.00 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.02 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 19.04 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 19.04 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 19.06 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 19.07 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 19.09 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 19.10 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05707. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.27 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @