trolejbus 35 Odjezdy ze zastávky Pisárky směr Masarykova čtvrť, Barvičova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Jundrovský most | z 101 | ||
Optátova (Veslařská) | x 101 | ||
Jundrov, hřiště | z 101 | ||
Veslařská | z 101 | ||
Pod Jurankou | z 101 | ||
Anthropos (Veslařská) | z 101 | ||
↓ | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
1 | Lipová | x 100 | |
3 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
5–6 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
7–8 | Tvrdého (Úvoz) | z 100 | |
9–11 | Žlutý kopec | x 100 | |
10–12 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
11–13 | Kampelíkova | z 100 | |
12–14 | Soukopova | z 100 | |
14–16 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 35 55 |
5: | 45 |
6: | · |
7: | 32 |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | 31M |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 35 55 |
5: | 45 |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | 33M |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 25P |
9: | 10P |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 15P |
19: | · |
M = Jede jen do zastávky Mendlovo náměstí jako linka 37 |
P = Jede jen do zastávky Vaňkovo náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Preslova |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |