trolejbus 39 Odjezdy ze zastávky Komenského náměstí směr Masarykova čtvrť, Barvičova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Komenského náměstí | 100 | |
1 | Obilní trh | x 100 | |
2 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
4–5 | Žlutý kopec | x 100 | |
5–6 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
6–7 | Kampelíkova | z 100 | |
7–8 | Soukopova | z 100 | |
9–10 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 20 40 |
6: | 00 20 35 50 |
7: | 05 20 30 37 50 |
8: | 05 20 30 37 50 |
9: | 05 20 35 50 |
10: | 05 20 35 50 |
11: | 05 20 35 50 |
12: | 05 20 35 50 |
13: | 05 20 35 50 |
14: | 05 20 35 50 |
15: | 05 20 35 50 |
16: | 05 20 35 50 |
17: | 05 20 35 50 |
18: | 05 20 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 30 55 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 20 40 |
6: | 00 20 35 50 |
7: | 05 20 35 50 |
8: | 05 20 35 50 |
9: | 05 20 35 50 |
10: | 05 20 35 50 |
11: | 05 20 35 50 |
12: | 05 20 35 50 |
13: | 05 20 35 50 |
14: | 05 20 35 50 |
15: | 05 20 35 50 |
16: | 05 20 35 50 |
17: | 05 20 35 50 |
18: | 05 20 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 30 55 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 25 |
6: | 25 55 |
7: | 25 55 |
8: | 25 40 |
9: | 00 20 40 |
10: | 00 20 40 |
11: | 00 20 40 |
12: | 00 20 40 |
13: | 00 20 40 |
14: | 00 20 40 |
15: | 00 20 40 |
16: | 00 20 40 |
17: | 00 20 40 |
18: | 00 20 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 30 55 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |