autobus 402 Odjezdy ze zastávky Nemocnice Bohunice směr Veverské Knínice, horní konec
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Nemocnice Bohunice | 101 | |
2 | Svážná | z 101 | |
2 | Jemelkova | z 101 | |
3–4 | Skalní | z 101 | |
5–6 | Hoštická | z 101 | |
6–7 | Tranzitní plynovod | z 101 | |
7–8 | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
8–9 | Troubsko, Veselka | z 410 | |
10–11 | Popůvky, Vintrovna | x 410 | |
13–14 | Omice, Kývalka | z 410 | |
13–14 | Omice, Kývalka, spojovací | z 410 | |
15–16 | Ostrovačice, Automotodrom | z 410 | |
16–17 | Ostrovačice, Hájenka Na Šípu | z 410 | |
18–19 | Tribuna B | z 410 | |
20–21 | Masarykův okruh | 410 | |
22–23 | Tribuna B | z 410 | |
20–21 | Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | |
22–24 | Říčany | 420 | |
23–25 | Ostrovačice, Říčanská | 420 | |
25–27 | Veverské Knínice, rozcestí Pohádka máje | z 420 | |
26–28 | Veverské Knínice, ZOD Veveří | z 420 | |
28–30 | Veverské Knínice | 420 | |
30–32 | Veverské Knínice, horní konec | 420 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 40R |
6: | 10 20R 30P |
7: | 07R 12V 37 |
8: | · |
9: | 37R |
10: | · |
11: | 37 |
12: | · |
13: | 07R 32 |
14: | 02 32L |
15: | 02 32R |
16: | 02 32R |
17: | 02 32 |
18: | · |
19: | 07 |
20: | · |
21: | 46 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 15R |
6: | · |
7: | 37 |
8: | · |
9: | 37 |
10: | · |
11: | 37 |
12: | · |
13: | 37 |
14: | · |
15: | 37 |
16: | · |
17: | 37 |
18: | · |
19: | 37 |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
= Jede závlekem přes zastávky označené , jízdní doba je delší o 7 min |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 3 min |
P = Jede jen do zastávky Popůvky, Vintrovna, dále do zastávky Popůvky, Náves |
V = Jede jen do zastávky Troubsko, Veselka |
R = Jede jen do zastávky Říčany |
L = Jede jen do zastávky Říčany, dále do zastávky Litostrov jako linka 401 / 410 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |