autobus 401 + 402 + 51 Odjezdy ze zastávky Nemocnice Bohunice směr Popůvky, Vintrovna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Nemocnice Bohunice | 101 | |
2 | Svážná | z 101 | |
2 | Jemelkova | z 101 | |
3–4 | Skalní | z 101 | |
5–6 | Hoštická | z 101 | |
6–7 | Tranzitní plynovod | z 101 | |
7–8 | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
8–9 | Troubsko, Veselka | z 410 | |
10–11 | Popůvky, Vintrovna | x 410 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 10 17Z 40 47Z |
6: | 10 17Z 20 47Z |
7: | 07 17Z 37 47Z |
8: | 17Z 37 |
9: | 07Z 37 |
10: | 07Z 37 |
11: | 07Z 37 |
12: | 07Z 37 57Z |
13: | 07 32 47Z |
14: | 02 17Z 32 47Z |
15: | 02 17Z 32 47Z |
16: | 02 17Z 32 47Z |
17: | 02 17Z 32 47Z |
18: | 07 17Z 37 47Z |
19: | 07 17Z 37 |
20: | 07Z 40 |
21: | 07Z 46 |
22: | · |
23: | 01 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 15 |
6: | 45 |
7: | 37 |
8: | 07Z 37 |
9: | 07Z 37 |
10: | 07Z 37 |
11: | 07Z 37 |
12: | 07Z 37 |
13: | 07Z 37 |
14: | 07Z 37 |
15: | 07Z 37 |
16: | 07Z 37 |
17: | 07Z 37 |
18: | 07Z 37 |
19: | 07Z 37 |
20: | 07Z 40 |
21: | 07Z |
22: | · |
23: | 01 |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
Z = Jede jen do zastávky Hoštická, dále do zastávky Bystrc, Zoologická zahrada jako linka 51 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), Dopravní podnik města Brna (DP) |