autobus 78 Odjezdy ze zastávky Modřice, Olympia směr Židenice, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Modřice, Olympia | 510 | |
2 | Modřice, Olympia, jih | z 510 | |
5 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
6 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
8–9 | Zámecká | z 101 | |
9–10 | Šromova | z 101 | |
10–11 | Chrlické náměstí | x 101 | |
11–12 | V Rejích | z 101 | |
12–13 | Holásky | z 101 | |
13–14 | Rolencova | z 101 | |
14–15 | Holásecká | z 101 | |
16–17 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
18–19 | Za Křížem | z 101 | |
20–21 | Areál Slatina | z 101 | |
21–22 | Řípská | z 101 | |
22–23 | Křehlíkova | z 101 | |
23–24 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
24–25 | Krejčího | z 101 | |
25–27 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
26–28 | Malečkova | z 101 | |
27–29 | Holzova | z 101 | |
28–30 | Letecká | z 101 | |
29–31 | Muzeum dopravy | z 101 | |
30–32 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
31–33 | Mifkova | z 101 | |
33–35 | Jírova | 101 | |
34–36 | Molákova | z 101 | |
35–37 | Podbělová | x 101 | |
36–38 | Horníkova | x 101 | |
37–39 | Elplova | x 101 | |
38–40 | Strnadova | z 101 | |
39–41 | Mikulovská | z 101 | |
40–43 | Bzenecká | 101 | |
41–44 | Pálavské náměstí | x 101 | |
42–45 | Mutěnická | z 101 | |
43–46 | Bořetická | z 101 | |
44–47 | Čejkovická | z 101 | |
45–48 | Malá Klajdovka | z 101 | |
46–49 | Juliánov | z 100 | |
47–50 | Dělnický dům | 100 | |
49–52 | Gajdošova | z 100 | |
51–55 | Stará osada (Bubeníčkova) | 100 | |
54–58 | Židenice, nádraží (příjezd od Bubeníčkovy) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 50 |
5: | 10 20V 30 48 |
6: | 03 18 33 48 |
7: | 03 18 33 48 |
8: | 02 22 42 |
9: | 02 22 42 |
10: | 02 22 42 |
11: | 02 22 42 |
12: | 02 22 42 |
13: | 02 22 42 56 59 |
14: | 14 29 44 59 |
15: | 14 29 44 59 |
16: | 14 29 44 59 |
17: | 14 29 45 |
18: | 05 25 45 |
19: | 05 25 45 |
20: | 05 25S 35 |
21: | 05 25S 35 |
22: | 10 25S 40J |
23: | 10S |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 40 |
6: | 10 40 |
7: | 10 40 |
8: | 05 25 45 |
9: | 05 25 45 |
10: | 05 25 45 |
11: | 05 25 45 |
12: | 05 25 45 |
13: | 05 25 45 |
14: | 05 25 45 |
15: | 05 25 45 |
16: | 05 25 45 |
17: | 05 25 45 |
18: | 05 25 45 |
19: | 05 25 45 |
20: | 05 25S 35 |
21: | 05 25S 35 |
22: | 10 25S 40J |
23: | 10S |
= Vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 3–4 min |
J = Jede jen do zastávky Líšeň, Jírova |
V = Jede jen do zastávky Areál Slatina, dále do zastávky Vozovna Slatina jako linka 75 |
S = Jede jen do zastávky Krejčího, dále do zastávky Slatina, sídliště |
Platí od 27. března 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |