noční autobus N92 Odjezdy ze zastávky Halasovo náměstí směr Bystrc, Černého
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Lesná, Halasovo náměstí | 101 | |
<1 | Slavíčkova | x 101 | |
1 | Fillova | z 101 | |
2 | Loosova | x 101 | |
3 | Haškova | 101 | |
4 | Brechtova | z 101 | |
5 | Blažkova | x 101 | |
5 | Arbesova | z 101 | |
6 | Heleny Malířové | x 101 | |
7 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
10 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
11 | Venhudova | x 100 | |
12 | Zdráhalova | x 100 | |
13 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
14 | Dětská nemocnice | 100 | |
15 | Náměstí 28. října | 100 | |
16 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
18 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
21 | Hlavní nádraží (kolej 1) |
min | ↑ | pokračování | zóna |
21 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
26 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
28 | Česká (Česká) | 100 | |
29 | Grohova | 100 | |
30 | Konečného náměstí | 100 | |
31 | Rybkova | x 100 | |
32 | Tábor (Veveří) | 100 | |
33 | Králova | x 100 | |
34 | Burianovo náměstí | x 100 | |
35 | Mozolky | x 100 | |
36 | Rosického náměstí | x 101 | |
37 | Štursova | z 101 | |
38 | Hlavní | z 101 | |
38 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
39 | Jundrovská | z 101 | |
41 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
46 | Náměstí 28. dubna | x 101 | |
47 | Vondrákova | x 101 | |
48 | Laštůvkova | z 101 | |
49 | Filipova | z 101 | |
50 | Bystrc, Černého | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 35 |
23: | 05 35 |
0: | 05 35 |
1: | 35 |
2: | 35 |
3: | 35 |
4: | 05 35 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
22: | · |
23: | · |
0: | · |
1: | · |
2: | · |
3: | · |
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 35 |
23: | 05 35 |
0: | 05 35 |
1: | 35 |
2: | 35 |
3: | 35 |
4: | 35 |
5: | 05 35 |
6: | 05 35 |
7: | · |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |