tramvaj 12 Odjezdy ze zastávky Technologický park směr Komárov
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Technologický park | 101 | |
1 | Technické muzeum | x 101 | |
2 | Červinkova | x 101 | |
3 | Skácelova | 101 | |
4 | Dobrovského | x 100 | |
5 | Tererova | x 100 | |
6–7 | Klusáčkova | 100 | |
8–9 | Nerudova | x 100 | |
10–11 | Konečného náměstí | 100 | |
11–12 | Grohova | 100 | |
13–14 | Česká (Česká) | 100 | |
16–17 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
18–19 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
20–21 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
21–22 | Úzká (Dornych) | 100 | |
23–24 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
24–25 | Železniční | z 100 | |
25–26 | Konopná | x 100 | |
27–28 | Komárov | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 41S 47 49H 51S 57 |
5: | 07 15S 17 27 37 47 55S 57 |
6: | 00N 07 14 21 27 34 39 44 49 55 |
7: | 00 05 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 |
8: | 00 05 10 15 20 27 34 41 47 54 |
9: | 01 08 15 21 28 35 41 48 54 |
10: | 01 08 15 21 28 35 41 48 54 |
11: | 01 08 15 21 28 35 42 48 55 |
12: | 01 08 15 21 28 35 42 48 55 |
13: | 00 05 10 15N 20 25 30 35N 40 45 50 55N |
14: | 00 05 10 15N 20 26 32 37 43 49 55 |
15: | 01 06 12 18 24 29 35 41 47 53 58 |
16: | 04 10 16 22 27 34 41 48 54 |
17: | 01 08 15 22 28 35 41 48 55 |
18: | 01 08 17 27 37 47 57 |
19: | 07 17 27 37 42p 47 57 |
20: | 10 17p 24 39 54 |
21: | 09 24 39 54 |
22: | 09 24 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 41S 47 49H 51S 57 |
5: | 07 14A 16S 17 27 37 47 57 |
6: | 06 14 15H 21 29 36 44 51 59 |
7: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
8: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
9: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
10: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
11: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
12: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
13: | 06 14 21 23A 29 36 44 51 53N 59 |
14: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
15: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
16: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
17: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
18: | 07 17 27 37 47 57 |
19: | 07 17 27 37 47 57 |
20: | 10 24 39 54 |
21: | 09 24 39 54 |
22: | 09 24 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 54 |
5: | 24 54 |
6: | 24 54 |
7: | 09 24 39 54 |
8: | 07 17 27 37 47 57 |
9: | 07 14N 17 27 37 47 57 |
10: | 07 14N 17 27 37 47 57 |
11: | 07 17 27 37 47 57 |
12: | 07 17 27 37 47 57 |
13: | 07 17 27 37 47 57 |
14: | 07 17 27 37 47 57 |
15: | 07 17 27 37 47 57 |
16: | 07 17 27 37 47 57 |
17: | 07 17 27 37 47 57 |
18: | 07 17 27 37 47 57 |
19: | 07 17 27 37 47 57 |
20: | 10 24 39 54 |
21: | 09 24 39 54 |
22: | 09 24 |
23: | · |
Neděle – s posílením | |
---|---|
4: | 54 |
5: | 24 54 |
6: | 24 54 |
7: | 09 24 39 54 |
8: | 07 17 27 37 47 57 |
9: | 07 14N 17 27 37 47 57 |
10: | 07 14N 17 27 37 47 57 |
11: | 07 17 27 37 47 57 |
12: | 07 17 27 37 47 57 |
13: | 07 17 27 37 47 57 |
14: | 07 17 27 37 47 57 |
15: | 07 17 27 37 47 57 |
16: | 07 17 27 37 47 57 |
17: | 07 17 27 37 47 57 |
18: | 07 17 27 37 47 57 |
19: | 07 17 27 37 47 57 |
20: | 10 24 39 54 59p |
21: | 09 24 29p 39 54 |
22: | 09 24 |
23: | · |
p = Jede jen do zastávky Šilingrovo náměstí, dále do zastávky Pisárky, Lipová jako linka 5 / 1 |
N = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Novolíšeňská jako linka 10 |
S = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Židenice, Stará osada jako linka 3 |
H = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Husovice, Tomkovo náměstí jako linka 4 |
A = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Stránská skála, smyčka jako linka 10 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |