trolejbus 25 Odjezdy ze zastávky Lipová směr Starý Lískovec, Osová
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Provazníkova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Zimní stadion | x 100 | ||
Pionýrská | 100 | ||
Konečného náměstí | 100 | ||
Čápkova | x 100 | ||
Úvoz (Gorkého) | 100 | ||
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
↓ | Lipová | x 100 | |
1 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
2 | Anthropos | z 101 | |
4 | Lesní | z 101 | |
4–5 | Kluchova | z 101 | |
5–6 | Raisova | z 101 | |
7–8 | Čtvrtě | x 101 | |
8–9 | Univerzitní kampus | x 101 | |
9–10 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
11–12 | Pod Nemocnicí | z 101 | |
12–14 | Starý Lískovec, Osová (smyčka) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 29 48 56 |
6: | 08 16 25 31N 36 43 47N 52 58N |
7: | 02 07N 13 17N 21 27N 31N 34 38N 43N 46 50 52N 58N |
8: | 02 06N 13 17 21N 28 32N 36 44N 50 58N |
9: | 04 13N 19 28N 34 43N 49 58N |
10: | 04 13N 19 28N 34 43N 49 58N |
11: | 04 13N 19 28N 34 43N 49 58N |
12: | 04 13N 19 28N 34 43N 49 58N |
13: | 04 13N 19 28N 34 43N 49 58 |
14: | 04 14 24 34 44 54 |
15: | 04 14 24 34 44 54 |
16: | 04 14 24 34 44 54 |
17: | 04 14 24 34 44 54 |
18: | 04 14 24 42 |
19: | 02 22 42 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 27 57 |
22: | 27 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 29 48 56 |
6: | 08 16 28 34 43 49 58N |
7: | 04 13 19 28N 34 43 49 58N |
8: | 04 13 19 28N 34 43N 49 |
9: | 01 16 31 46 |
10: | 01 16 31 46 |
11: | 01 16 31 46 |
12: | 01 16 31 46 |
13: | 01 16 31 46 |
14: | 01 14 24 34 44 54 |
15: | 04 14 24 34 44 54 |
16: | 04 14 24 34 44 54 |
17: | 04 14 24 34 44 54 |
18: | 04 14 24 42 |
19: | 02 22 42 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 27 57 |
22: | 27 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 33 |
6: | 03 33 |
7: | 03 27 57 |
8: | 27 39 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 39 59 |
15: | 19 39 59 |
16: | 19 39 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 27 57 |
22: | 27 |
23: | · |
N = Jede jen do zastávky Nemocnice Bohunice |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |