tramvaj 2 Odjezdy ze zastávky Ústřední hřbitov, smyčka směr Židenice, Stará osada
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Modřice, smyčka | 510 | ||
Modřice, Tyršova | x 510 | ||
Modřická cihelna | z 101 | ||
Moravanská | z 101 | ||
Moravanské lány | z 101 | ||
Ořechovská | x 101 | ||
Bohunická | x 101 | ||
↓ | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
1–2 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
2–3 | Hluboká | x 100 | |
4–5 | Celní | 100 | |
5–6 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
7–8 | Poříčí | x 100 | |
9–10 | Václavská | x 100 | |
10–11 | Hybešova | x 100 | |
13–14 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
15–16 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
17–18 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
19–20 | Körnerova | x 100 | |
21–22 | Tkalcovská | x 100 | |
23–24 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
24–25 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
26–27 | Židenice, Stará osada | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 04 23 |
7: | · |
8: | 23 43 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 |
15: | · |
16: | · |
17: | 23 43 |
18: | · |
19: | 47 |
20: | 07 28 48n |
21: | 28 58 |
22: | 28 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 45 |
9: | 00 15 30 45 |
10: | 00 15 30 45 |
11: | 00 15 30 45 |
12: | 00 15 30 45 |
13: | 00 15 30 45 |
14: | 00 |
15: | · |
16: | · |
17: | 30 |
18: | 00 27 57 |
19: | 27 47 |
20: | 07 28 |
21: | 28 58 |
22: | 28 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 58 |
7: | 28 58 |
8: | 27 47 |
9: | 07 27 47 |
10: | 07 27 47 |
11: | 07 27 47 |
12: | 07 27 47 |
13: | 07 27 47 |
14: | 07 27 47 |
15: | 07 27 47 |
16: | 07 27 47 |
17: | 07 27 47 |
18: | 07 27 47 |
19: | 07 27 47 |
20: | 07 28 |
21: | 28 58 |
22: | 28 |
23: | · |
n = Jede jen do zastávky Poříčí, dále do zastávky Mendlovo náměstí |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |