trolejbus 33 Odjezdy ze zastávky Tržní směr Slatina, sídliště
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Hlavní nádraží (smyčka u Grandu) | 100 | ||
Vlhká | x 100 | ||
Masná (Zderadův sloup) | x 100 | ||
↓ | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
1 | Spáčilova | x 100 | |
2–3 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
3–4 | Staré letiště | z 101 | |
5–6 | Černovičky (▸ Hviezdoslavova) | x 101 | |
6–7 | Vozovna Slatina (Hviezdoslavova) | z 101 | |
7–8 | Hviezdoslavova | x 101 | |
8–9 | Langrova | x 101 | |
9–10 | Mikulčická | x 101 | |
10–11 | Kroměřížská | x 101 | |
12–13 | Slatina, sídliště (Mikulčická) | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 27 47 |
6: | 07 23 33 43 51 58 |
7: | 06 18 25 32 38 45 51 58 |
8: | 05 13 23 33 43 53 |
9: | 03 16 31 46 |
10: | 01 16 31 46 |
11: | 01 16 31 46 |
12: | 01 16 31 46 |
13: | 01 16 31 46 |
14: | 01 13 25 32 38 45 52 58 |
15: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
16: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
17: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
18: | 05 17 25 35 47 58 |
19: | 11 24 37 51 |
20: | 07 27 47 |
21: | 07 35 |
22: | 05 35 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 28 48 |
6: | 08 23 33 43 53 |
7: | 08 23 33 43 53 |
8: | 03 18 33 46 |
9: | 01 16 31 46 |
10: | 01 16 31 46 |
11: | 01 16 31 46 |
12: | 01 16 31 46 |
13: | 01 16 31 46 |
14: | 01 13 23 33 43 53 |
15: | 03 13 23 33 43 53 |
16: | 03 13 23 33 43 53 |
17: | 03 13 23 33 43 53 |
18: | 03 13 24 35 46 57 |
19: | 11 24 37 51 |
20: | 07 27 47 |
21: | 07 35 |
22: | 05 35 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 35 |
8: | 05 35 57 |
9: | 07 27 47 |
10: | 07 27 47 |
11: | 07 27 47 |
12: | 07 27 47 |
13: | 07 27 47 |
14: | 07 27 47 |
15: | 07 27 47 |
16: | 07 27 47 |
17: | 07 27 47 |
18: | 07 27 47 |
19: | 07 27 47 |
20: | 07 27 47 |
21: | 07 35 |
22: | 05 35 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |