autobus 401 Odjezdy ze zastávky Troubsko, Veselka směr Velká Bíteš, náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nemocnice Bohunice | 101 | ||
Svážná | z 101 | ||
Jemelkova | z 101 | ||
Skalní | z 101 | ||
Hoštická | z 101 | ||
Tranzitní plynovod | z 101 | ||
Troubsko, Kovopodnik | z 410 | ||
↓ | Troubsko, Veselka | z 410 | |
2 | Popůvky, Vintrovna | x 410 | |
5 | Omice, Kývalka | z 410 | |
9 | Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | |
11–12 | Říčany | 420 | |
15–16 | Říčky | 420 | |
17–18 | Domašov, Nový konec | 430 | |
19–20 | Domašov | 430 | |
21–22 | Domašov, cestmistrovství | z 430 | |
22–23 | Zálesná Zhoř, rozcestí | z 430 | |
25–26 | Lesní Hluboké | 430 | |
27–28 | Lesní Hluboké, motel Devět křížů | 430 | |
28–29 | Přibyslavice, motorest Devět křížů, rozcestí | z 440 | |
30–31 | Přibyslavice | 440 | |
32–33 | Velká Bíteš, cihelna | z 440 | |
34–35 | Velká Bíteš, náměstí | 440 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00 |
6: | · |
7: | · |
8: | 45 |
9: | · |
10: | 45 |
11: | · |
12: | 45 |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 15D 45 |
19: | 45 |
20: | 47 |
21: | · |
22: | · |
23: | 08 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 52 |
7: | · |
8: | 45 |
9: | · |
10: | 45 |
11: | · |
12: | 45 |
13: | · |
14: | 45 |
15: | · |
16: | 45 |
17: | · |
18: | 45 |
19: | · |
20: | 47 |
21: | · |
22: | · |
23: | 08 |
= Vynechává zastávky označené |
D = Jede jen do zastávky Domašov |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |