autobus 401 Odjezdy ze zastávky Zálesná Zhoř, rozcestí směr Velká Bíteš, náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nemocnice Bohunice | 101 | ||
Svážná | z 101 | ||
Jemelkova | z 101 | ||
Skalní | z 101 | ||
Hoštická | z 101 | ||
Tranzitní plynovod | z 101 | ||
Troubsko, Kovopodnik | z 410 | ||
Troubsko, Veselka | z 410 | ||
Popůvky, Vintrovna | x 410 | ||
Omice, Kývalka | z 410 | ||
Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | ||
Říčany | 420 | ||
Říčky | 420 | ||
Domašov, Nový konec | 430 | ||
Domašov | 430 | ||
Domašov, cestmistrovství | z 430 | ||
↓ | Zálesná Zhoř, rozcestí | z 430 | |
3 | Lesní Hluboké | 430 | |
5 | Lesní Hluboké, motel Devět křížů | 430 | |
6 | Přibyslavice, motorest Devět křížů, rozcestí | z 440 | |
8 | Přibyslavice | 440 | |
10 | Velká Bíteš, cihelna | z 440 | |
12 | Velká Bíteš, náměstí | 440 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23 |
6: | 13 |
7: | 14 |
8: | 09 |
9: | 09 |
10: | · |
11: | 09 |
12: | · |
13: | 09 |
14: | 09 39 |
15: | 09 |
16: | 09 |
17: | 09 |
18: | 09 |
19: | 09 |
20: | 09 |
21: | 09 |
22: | · |
23: | 45 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 14 |
8: | · |
9: | 09 |
10: | · |
11: | 09 |
12: | · |
13: | 09 |
14: | · |
15: | 09 |
16: | · |
17: | 09 |
18: | · |
19: | 09 |
20: | · |
21: | 09 |
22: | · |
23: | 45 |
= Vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 4 min |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |