autobus 401 Odjezdy ze zastávky Troubsko, Kovopodnik směr Velká Bíteš, náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nemocnice Bohunice | 101 | ||
Svážná | z 101 | ||
Jemelkova | z 101 | ||
Skalní | z 101 | ||
Hoštická | z 101 | ||
Tranzitní plynovod | z 101 | ||
↓ | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
1 | Troubsko, Veselka | z 410 | |
3 | Popůvky, Vintrovna | x 410 | |
6 | Omice, Kývalka | z 410 | |
10 | Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | |
12–13 | Říčany | 420 | |
16–17 | Říčky | 420 | |
18–19 | Domašov, Nový konec | 430 | |
20–21 | Domašov | 430 | |
22–23 | Domašov, cestmistrovství | z 430 | |
23–24 | Zálesná Zhoř, rozcestí | z 430 | |
26–27 | Lesní Hluboké | 430 | |
28–29 | Lesní Hluboké, motel Devět křížů | 430 | |
29–30 | Přibyslavice, motorest Devět křížů, rozcestí | z 440 | |
31–32 | Přibyslavice | 440 | |
33–34 | Velká Bíteš, cihelna | z 440 | |
35–36 | Velká Bíteš, náměstí | 440 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 44 |
9: | · |
10: | 44 |
11: | · |
12: | 44 |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 14D 44 |
19: | 44 |
20: | 46 |
21: | · |
22: | · |
23: | 07 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 51 |
7: | · |
8: | 44 |
9: | · |
10: | 44 |
11: | · |
12: | 44 |
13: | · |
14: | 44 |
15: | · |
16: | 44 |
17: | · |
18: | 44 |
19: | · |
20: | 46 |
21: | · |
22: | · |
23: | 07 |
= Vynechává zastávky označené |
D = Jede jen do zastávky Domašov |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |