autobus 49 Odjezdy ze zastávky Modřice, Drůbežářské závody směr Modřice, Olympia
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Úzká (u Tesca) | 100 | ||
Opuštěná | z 100 | ||
Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | ||
Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | ||
Tržní (Hladíkova) | x 100 | ||
Jiránkova | x 100 | ||
Psychiatrická nemocnice | x 100 | ||
Textilní kombinát | z 100 | ||
Faměrovo náměstí | x 101 | ||
Hájecká | z 101 | ||
Vinohradská | z 101 | ||
Staré Černovice | x 101 | ||
Vinohradská | z 101 | ||
Hájecká | z 101 | ||
Mírová | z 101 | ||
Černovická | z 101 | ||
Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | ||
Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | ||
Kšírova | z 101 | ||
Horní Heršpice | x 101 | ||
Záhumenice | z 101 | ||
Bednářova | z 101 | ||
K Terminálu | z 101 | ||
Havránkova | z 101 | ||
Dolní Heršpice | x 101 | ||
Malá | z 101 | ||
Přízřenice | x 101 | ||
Přízřenice, smyčka | 101 | ||
Jezerní | z 101 | ||
Modřická | z 101 | ||
Modřice, Žižkova | z 510 | ||
Modřice, Masarykova | 510 | ||
Modřice, náměstí | 510 | ||
Modřice, za mlýnem | z 510 | ||
↓ | Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | |
3 | Modřice, Olympia | 510 | |
5 | Modřice, čistička | z 510 | |
6 | Dvůr V Lese | 510 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 32 42 54 |
6: | 07 17 30 37 47D |
7: | 00 07 17D 30 50 57 |
8: | 17 57 |
9: | 17 57 |
10: | 17 57 |
11: | 17 57 |
12: | 17 57 |
13: | 17 47 |
14: | 20 27 47D 57 |
15: | 17D 27 47 57 |
16: | 17 27 47 57 |
17: | 17 27 47 |
18: | 02 17 32 47 |
19: | 02 17 52 |
20: | 12 52 |
21: | 12 40 |
22: | 10 40 |
23: | 10 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 32 42 54 |
6: | 07 17 35 47D |
7: | 05 17D 35 50 |
8: | 17 57 |
9: | 17 57 |
10: | 17 57 |
11: | 17 57 |
12: | 17 57 |
13: | 17 57 |
14: | 20 32 47D |
15: | 02 17D 32 47 |
16: | 02 17 32 47 |
17: | 02 17 47 |
18: | 17 52 |
19: | 12 52 |
20: | 12 52 |
21: | 12 40 |
22: | 10 40 |
23: | 10 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 40 |
8: | 10 40 |
9: | 10 52 |
10: | 12 52 |
11: | 12 52 |
12: | 12 52 |
13: | 12 52 |
14: | 12 52 |
15: | 12 52 |
16: | 12 52 |
17: | 12 52 |
18: | 12 52 |
19: | 12 52 |
20: | 12 52 |
21: | 12 40 |
22: | 10 40 |
23: | 10 |
D = Jede až do zastávky Dvůr V Lese |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |