autobus 49 Odjezdy ze zastávky Jiránkova směr Modřice, Olympia
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Úzká (u Tesca) | 100 | ||
Opuštěná | z 100 | ||
Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | ||
Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | ||
Tržní (Hladíkova) | x 100 | ||
↓ | Jiránkova | x 100 | |
1 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
2 | Textilní kombinát | z 100 | |
3 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
4 | Hájecká | z 101 | |
4 | Vinohradská | z 101 | |
6 | Staré Černovice | x 101 | |
6 | Vinohradská | z 101 | |
7 | Hájecká | z 101 | |
4 | Mírová | z 101 | |
5 | Černovická | z 101 | |
6–7 | Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | |
8–9 | Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | |
9–10 | Kšírova | z 101 | |
10–11 | Horní Heršpice | x 101 | |
11–13 | Záhumenice | z 101 | |
12–14 | Bednářova | z 101 | |
13–15 | K Terminálu | z 101 | |
12–14 | Havránkova | z 101 | |
13–15 | Dolní Heršpice | x 101 | |
13–16 | Malá | z 101 | |
14–17 | Přízřenice | x 101 | |
15–18 | Přízřenice, smyčka | 101 | |
15–18 | Jezerní | z 101 | |
15–18 | Modřická | z 101 | |
17–20 | Modřice, Žižkova | z 510 | |
18–21 | Modřice, Masarykova | 510 | |
20–23 | Modřice, náměstí | 510 | |
21–24 | Modřice, za mlýnem | z 510 | |
22–25 | Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | |
25–28 | Modřice, Olympia | 510 | |
27–30 | Modřice, čistička | z 510 | |
28–31 | Dvůr V Lese | 510 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 16F 20 26F 30 36F 42 52 |
6: | 02 12 22D 32 37F 42 52D |
7: | 02 12P 16F 20F 22 26F 30F 32 32F 36F 40F 42P 46F 50F 52 |
8: | 02F 12P 22F 32 37F 42F 52 |
9: | 12P 32 52 |
10: | 12P 32 52 |
11: | 12P 32 52 |
12: | 12P 32 52 |
13: | 07P 22 37P 52 |
14: | 02 12P 22D 32 42P 52D |
15: | 02 12P 22 32 42P 52 |
16: | 02 12P 22 32 42P 52 |
17: | 02 12P 22 37 52 |
18: | 07 22 37 52 |
19: | 10P 30 50 |
20: | 10P 30 50 |
21: | 19 49 |
22: | 19 49 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 16F 20 26F 30 36F 42 52 |
6: | 07 22D 37 52D |
7: | 07 22 37P 52 |
8: | 12P 32 52 |
9: | 12P 32 52 |
10: | 12P 32 52 |
11: | 12P 32 52 |
12: | 12P 32 52 |
13: | 12P 32 52 |
14: | 07 22D 37 52D |
15: | 07 22 37 52 |
16: | 07 22 37 52 |
17: | 07P 22 37P 52 |
18: | 10P 30 50 |
19: | 10P 30 50 |
20: | 10P 30 50 |
21: | 19 49 |
22: | 19 49 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 19 49 |
8: | 19 49 |
9: | 10P 30 50 |
10: | 10P 30 50 |
11: | 10P 30 50 |
12: | 10P 30 50 |
13: | 10P 30 50 |
14: | 10P 30 50 |
15: | 10P 30 50 |
16: | 10P 30 50 |
17: | 10P 30 50 |
18: | 10P 30 50 |
19: | 10P 30 50 |
20: | 10P 30 50 |
21: | 19 49 |
22: | 19 49 |
23: | · |
= Jede závlekem přes zastávky označené , jízdní doba je delší o 4 min |
= Jede závlekem přes zastávky označené , jízdní doba je delší o 2 min |
F = Jede jen do zastávky Faměrovo náměstí |
P = Jede jen do zastávky Přízřenice, smyčka |
D = Jede až do zastávky Dvůr V Lese |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |