autobus 510 Odjezdy ze zastávky Hajany směr Radostice, sokolovna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Modřice, Olympia | 510 | ||
Modřice, Olympia, jih | z 510 | ||
Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | ||
Modřice, náměstí | 510 | ||
Modřice, Masarykova | 510 | ||
Modřice, Husova | z 510 | ||
Modřice, nádraží | z 510 | ||
Modřice, smyčka | 510 | ||
Modřice, Tyršova | x 510 | ||
Želešice, na kopci | 510 | ||
Želešice, hostinec | 510 | ||
Želešice, u Sulzrů | 510 | ||
Želešice, u dálnice | z 510 | ||
↓ | Hajany | 510 | |
2 | Ořechov, tábor | z 427 | |
3 | Ořechov, zdravotní středisko | 427 | |
4–5 | Ořechov, obecní úřad | 427 | |
6–7 | Ořechov, Jeřábkova | 427 | |
7–8 | Ořechov, kravín | z 427 | |
10–11 | Silůvky | 427 | |
12–13 | Prštice, rozcestí Hlína | 427 | |
13–14 | Prštice, u zámku | 427 | |
17–19 | Radostice, sokolovna | 427 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09a 39 |
6: | 09a 39a |
7: | 09a 39a |
8: | 40a |
9: | 40R |
10: | 40a |
11: | 40R |
12: | 40a |
13: | 10R 40P |
14: | 10a 40 |
15: | 10a 40 |
16: | 10a 40R |
17: | 10a 40R |
18: | 10R 40 |
19: | 40R |
20: | 40 |
21: | 40 |
22: | · |
23: | 08 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 40 |
7: | · |
8: | 40R |
9: | · |
10: | 40R |
11: | · |
12: | 40 |
13: | · |
14: | 40R |
15: | · |
16: | 40R |
17: | · |
18: | 40 |
19: | · |
20: | 40R |
21: | · |
22: | · |
23: | 08 |
a = Jede do zastávky Radostice, sokolovna, dále do zastávky Starý Lískovec, Labská jako linka 404 |
R = Jede jen do zastávky Ořechov, Jeřábkova |
P = Jede jen do zastávky Prštice, u zámku |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |