autobus 57 Odjezdy ze zastávky Vranov, smyčka směr Vinohrady, Pálavské náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Vranov, smyčka | 310 | |
1 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
3 | Vranov, myslivna | z 310 | |
5 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
8 | Útěchov | z 101 | |
8 | Rozcestí | z 101 | |
10 | U Buku | z 101 | |
11 | U Jezírka | z 101 | |
12 | Lesní školka | z 101 | |
13 | Malinová | z 101 | |
15 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
15 | Rozárka | z 101 | |
16 | Štěpánkova | z 101 | |
17 | Panská lícha | z 101 | |
18 | U Rozvodny | z 101 | |
19 | Kupkova | z 101 | |
21 | Lesná, Haškova | 101 | |
22 | Loosova | x 101 | |
23 | Fillova | z 101 | |
24 | Slavíčkova | x 101 | |
25 | Halasovo náměstí | 101 | |
28 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
29–30 | Merhautova | x 100 | |
31–32 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
33–34 | Židenice, kasárna | z 100 | |
35–36 | Údolíček | z 100 | |
35–36 | Akátky | z 100 | |
37–38 | Vlčnovská | z 101 | |
38–39 | Prušánecká | z 101 | |
40–41 | Bzenecká | 101 | |
41–42 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 49 |
5: | 19 46 |
6: | 26 46 |
7: | 06 26 46 |
8: | 24 44 |
9: | 44 |
10: | 44 |
11: | 44 |
12: | 44 |
13: | 44 |
14: | 26 46 |
15: | 26 46 |
16: | 26 46 |
17: | 26 49 |
18: | 49 |
19: | 49 |
20: | 44 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 44 |
7: | 44 |
8: | 49 |
9: | 49 |
10: | 49 |
11: | 49 |
12: | 49 |
13: | 49 |
14: | 49 |
15: | 49 |
16: | 49 |
17: | 49 |
18: | 49 |
19: | 49 |
20: | 44 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |