autobus 64 Odjezdy ze zastávky Chrlické náměstí směr Maloměřice, Červený písek
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Chrlice, smyčka | z 101 | ||
Chrlice, nádraží | x 101 | ||
↓ | Chrlické náměstí | x 101 | |
1 | V Rejích | z 101 | |
2 | Holásky | z 101 | |
3 | V Aleji | z 101 | |
4 | Prodloužená | z 101 | |
6 | Popelova | z 101 | |
7 | Ráječek | z 101 | |
9 | Hněvkovského | z 101 | |
10 | Sazenice | z 101 | |
11–12 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
12–13 | Konopná | x 100 | |
13–15 | Škrobárenská | z 100 | |
14–16 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
16–18 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
18–20 | Životského | x 100 | |
19–21 | Geislerova | x 100 | |
20–22 | Buzkova | x 100 | |
21–24 | Mošnova | z 100 | |
22–25 | Jílkova | z 100 | |
23–26 | Uzavřená | z 100 | |
24–27 | Tomáškova | z 100 | |
26–29 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
28–31 | Židenice, Stará osada | 100 | |
30–33 | Židenice, kasárna | z 100 | |
31–34 | Podsednická | z 100 | |
31–34 | Kulkova | z 100 | |
33–36 | Zimní I | z 100 | |
34–37 | Zimní II | z 100 | |
35–38 | Depo ČD | z 100 | |
35–38 | Železniční stavitelství | z 100 | |
36–39 | Jarní | z 100 | |
36–39 | Podzimní | z 100 | |
38–41 | Maloměřice, Červený písek | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 54 |
5: | 14 34 54 |
6: | 12 18V 30 42 48V |
7: | 00 12 18V 30 42 48V |
8: | 00 12 18V 35 55 |
9: | 15 35 55 |
10: | 15 35 55 |
11: | 15 35 55 |
12: | 15 35 55 |
13: | 15 35 55 |
14: | 15 30 45 |
15: | 00 15 30 45 |
16: | 00 15 30 45 |
17: | 00 15 30 45 |
18: | 00 15 34 54 |
19: | 14 34 54 |
20: | 15 45 |
21: | 15 45 |
22: | 15 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 15 45 |
8: | 14 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 14 34 54 |
15: | 14 34 54 |
16: | 14 34 54 |
17: | 14 34 54 |
18: | 14 34 54 |
19: | 14 34 54 |
20: | 15 45 |
21: | 15 45 |
22: | 15 |
23: | · |
= Vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 2–3 min |
V = Jede jen do zastávky Masná, dále do zastávky Jundrov jako linka 67 |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |