tramvaj 6 Odjezdy ze zastávky Antonínská směr Starý Lískovec
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | ||
Husitská (Palackého) | 101 | ||
Jungmannova | x 100 | ||
Kartouzská | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Hrnčířská | 100 | ||
Pionýrská | 100 | ||
↓ | Antonínská | 100 | |
2 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
4 | Česká (Joštova) | 100 | |
6–7 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
7–8 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
10–11 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
12–13 | Poříčí | x 100 | |
13–14 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
15–16 | Celní | 100 | |
17–19 | Krematorium | z 101 | |
18–20 | Běloruská | 101 | |
19–21 | Švermova | 101 | |
20–22 | Osová | 101 | |
21–23 | Karpatská | x 101 | |
22–24 | Dunajská | x 101 | |
24–26 | Starý Lískovec | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 36 46N 56 |
5: | 06 16N 26 36 46N 56 |
6: | 06 16N 25 32 38 44 49 54 59 |
7: | 04 09 14 19 24 29 34 39 44 49 54 59 |
8: | 04 09 14 19 24 29 34 39 45 52 58 |
9: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
10: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
11: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
12: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
13: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
14: | 05 12 18 25 32 38 44 49 54 59 |
15: | 04 09 14 19 24 29 34 39 44 49 54 59 |
16: | 04 09 14 19 24 29 34 39 45 52 58 |
17: | 05 12 18 25 32 38 45 52 58 |
18: | 05 12 18 26 36 46 56 |
19: | 06 16 26 36 46 56 |
20: | 06 16 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 42 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 36 46N 56 |
5: | 06 16N 26 36 46N 56 |
6: | 06 16N 26 35 42 50 57 |
7: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
8: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
9: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
10: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
11: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
12: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
13: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
14: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
15: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
16: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
17: | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
18: | 05 12 20 27 36 46 56 |
19: | 06 16 26 36 46 56 |
20: | 06 16 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 42 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 42N |
5: | 12 42N |
6: | 12 42 57N |
7: | 12 27 42 57 |
8: | 12N 26 36 46 56 |
9: | 06 16 26 36 46 56 |
10: | 06 16 26 36 46 56 |
11: | 06 16 26 36 46 56 |
12: | 06 16 26 36 46 56 |
13: | 06 16 26 36 46 56 |
14: | 06 16 26 36 46 56 |
15: | 06 16 26 36 46 56 |
16: | 06 16 26 36 46 56 |
17: | 06 16 26 36 46 56 |
18: | 06 16 26 36 46 56 |
19: | 06 16 26 36 46 56 |
20: | 06 16 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 42 |
23: | · |
N = Jede jen do zastávky Starý Lískovec, Osová, dále do zastávky Nemocnice Bohunice jako linka 8 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |