autobus 74 Odjezdy ze zastávky Tuřany, smyčka směr Újezd u Brna, městský úřad
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
ÚAN Zvonařka (stanoviště 4) | 100 | ||
Železniční | z 100 | ||
Konopná | x 100 | ||
Komárov (Hněvkovského) | 101 | ||
Hněvkovského | z 101 | ||
Ráječek | z 101 | ||
Popelova | z 101 | ||
Ivanovické náměstí | x 101 | ||
Glocova | x 101 | ||
Revoluční | x 101 | ||
Hanácká (u kostela) | x 101 | ||
Chrlická | z 101 | ||
↓ | Tuřany, smyčka (Sokolnická) | z 101 | |
2 | Sokolnická | z 101 | |
4 | Sokolnice, rozvodna | z 610 | |
5 | Sokolnice, Brněnská | z 610 | |
7 | Sokolnice, obecní úřad | 610 | |
9 | Sokolnice, nádraží | 610 | |
11 | Újezd u Brna, Revoluční | z 610 | |
13 | Újezd u Brna, městský úřad | 610 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 18 53 |
5: | 18 43 |
6: | 08 28 50 |
7: | 10 40 |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10 40 |
14: | 10 40 |
15: | 10 40 |
16: | 10 40 |
17: | 10 40 |
18: | 10 39 |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | 07 |
22: | 52 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 18 53 |
5: | 18 43 |
6: | 08 38 |
7: | 10 40 |
8: | 10 |
9: | 10 |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10 40 |
14: | 10 40 |
15: | 10 40 |
16: | 10 40 |
17: | 10 40 |
18: | 10 39 |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | 07 |
22: | 52 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 18 |
6: | 07 |
7: | 02S 38 |
8: | · |
9: | 08 |
10: | · |
11: | 08 |
12: | · |
13: | 08 |
14: | · |
15: | 08 |
16: | · |
17: | 08 |
18: | · |
19: | 08 |
20: | · |
21: | 07 |
22: | 52 |
23: | · |
S = Jede jen do zastávky Sokolnice, nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení), ČSAD Hodonín (HO) |