autobus 75 Odjezdy ze zastávky Obřanská, u školy směr Vozovna Slatina
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bílovice nad Svitavou, nádraží | 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, náměstí | x 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, hřbitov | z 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, Na Nivách | z 215 | ||
Obřany, sídliště (hlavní silnice) | x 100 | ||
Bílovická | z 100 | ||
Hlaváčova | z 100 | ||
Čtvery hony | z 100 | ||
↓ | Obřanská, u školy | z 100 | |
1 | Proškovo náměstí | x 100 | |
2 | Maloměřický most (Selská) | z 100 | |
3 | Karlova | z 100 | |
4–5 | Židenice, kasárna | z 100 | |
6–7 | Stará osada | 100 | |
8–10 | Gajdošova (mimo provoz) | z 100 | |
10–12 | Dělnický dům | 100 | |
11–13 | Podlomní | z 100 | |
12–14 | Špačkova | z 100 | |
13–15 | Bělohorská | z 101 | |
14–16 | Podstránská | z 101 | |
15–17 | Černovičky (▸ Hviezdoslavova) | x 101 | |
16–18 | Vozovna Slatina (Hviezdoslavova) | z 101 | |
17–19 | Vlárská (Řipská) | z 101 | |
19–21 | Ericha Roučky | z 101 | |
20–22 | Pod Tuřankou | z 101 | |
22–24 | Areál Slatina | z 101 | |
23–25 | Řípská | z 101 | |
25–27 | Slatina, nádraží | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59N |
5: | 12N 24A 29N 44N 59N |
6: | 14N 29N 44N 55S 59N |
7: | 10S 14N 25S 29N 44N 59N |
8: | 14N 24 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34N 54N |
13: | 14N 34N 54N |
14: | 14N 29N 44N 59N |
15: | 14N 29N 44N 59N |
16: | 14N 29 44N 59 |
17: | 14N 29N 44 59 |
18: | 14 24 34 52 |
19: | 12 32 52 |
20: | 12 32 54 |
21: | 24N 54 |
22: | 24 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 59N |
5: | 12N 24A 29N 44N 59N |
6: | 14N 29N 44N 59N |
7: | 14N 29N 44N 59N |
8: | 14N 24 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34N 54N |
13: | 14N 34N 54N |
14: | 14N 29N 44N 59N |
15: | 14N 29N 44N 59N |
16: | 14N 29 44N 59 |
17: | 14N 29N 44 59 |
18: | 14 24 34 52 |
19: | 12 32 52 |
20: | 12 32 54 |
21: | 24N 54 |
22: | 24 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 54 |
7: | 24 54 |
8: | 24 52 |
9: | 12 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 12 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 12N 32 52 |
14: | 12 32 52 |
15: | 12 32 52 |
16: | 12 32 52 |
17: | 12N 32 52 |
18: | 12 32 52 |
19: | 12 32 52 |
20: | 12 32 54 |
21: | 24N 54 |
22: | 24 |
23: | · |
S = Jede jen do zastávky Židenice, Stará osada |
A = Jede až do zastávky Areál Slatina |
N = Jede až do zastávky Slatina, nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |