tramvaj 7 Odjezdy ze zastávky Hlavní nádraží směr Starý Lískovec
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Lesná, Čertova rokle | 101 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
Fügnerova | x 100 | ||
Bieblova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Černá Pole, Zemědělská (Lesnická) | x 100 | ||
Tomanova | z 100 | ||
Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | ||
Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | ||
Tkalcovská | x 100 | ||
Körnerova | x 100 | ||
Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | ||
↓ | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
1 | Nové sady (kolej 3) | 100 | |
2 | Soukenická | x 100 | |
3 | Křídlovická | x 100 | |
4 | Vojtova | x 100 | |
5–6 | Vsetínská | x 100 | |
7–8 | Krematorium | z 101 | |
8–9 | Běloruská | 101 | |
9–10 | Švermova | 101 | |
10–11 | Osová | 101 | |
11–12 | Karpatská | x 101 | |
12–13 | Dunajská | x 101 | |
14–15 | Starý Lískovec | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 40 55 |
6: | 10 20 30 40 50 |
7: | 00 10 20 30 40 50 |
8: | 00 10 20 30 40 50 |
9: | 03 16 30 43 56 |
10: | 10 23 36 50 |
11: | 03 16 30 43 56 |
12: | 10 23 36 50 |
13: | 03 16 30 43 56 |
14: | 03 10 23 36 50 |
15: | 00 10 20 30 40 50 |
16: | 00 10 20 30 40 50 |
17: | 03 16 30 43 56 |
18: | 10 28 48 |
19: | 08 28 48 |
20: | 08 28 48 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 28 |
6: | 01 16 31 46 |
7: | 01 16 31 46 |
8: | 01 16 31 46 |
9: | 01 16 31 46 |
10: | 01 16 31 46 |
11: | 01 16 31 46 |
12: | 01 16 31 46 |
13: | 01 16 31 46 |
14: | 01 16 31 46 |
15: | 01 16 24 31 46 |
16: | 01 16 31 46 |
17: | 01 16 31 46 |
18: | 01 16 31 48 |
19: | 08 28 48 |
20: | 08 28 48 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |