tramvaj 1 + 2 + 4 + 7 + 8 + 12 Odjezdy ze zastávky Vozovna Medlánky směr Hlavní nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Vozovna Medlánky | z 101 | |
1 | Tylova | x 101 | |
2–3 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
4–5 | Husitská (Palackého) | 101 | |
5–6 | Jungmannova | x 100 | |
6–7 | Kartouzská | x 100 | |
7–8 | Šumavská | x 100 | |
8–9 | Hrnčířská | 100 | |
9–10 | Pionýrská | 100 | |
10–11 | Antonínská | 100 | |
12–13 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
15–16 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
18–19 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 28S 33S 34 38S 41 44 45 |
5: | 05 10 13S 22 28 37 48 52 58 |
6: | 08 28L 38 |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | 44 |
14: | 45 |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 50 |
5: | · |
6: | 31S 46S 51N |
7: | · |
8: | · |
9: | 19 19 |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
S = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Židenice, Stará osada jako linka 2 |
L = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Lesná, Čertova rokle jako linka 7 |
N = Jede jen do zastávky Moravské náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Náměstí Míru jako linka 4 |
Platí od 27. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |