trolejbus 25 + 26 Odjezdy ze zastávky Anthropos směr Nový Lískovec, Čtvrtě
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Provazníkova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Zimní stadion | x 100 | ||
Pionýrská | 100 | ||
Konečného náměstí | 100 | ||
Čápkova | x 100 | ||
Úvoz (Gorkého) | 100 | ||
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
↓ | Anthropos | z 101 | |
2 | Lesní | z 101 | |
2–3 | Kluchova | z 101 | |
3–4 | Raisova | z 101 | |
5–6 | Nový Lískovec, Čtvrtě | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | d11 d21 d31 d41 d50 d58 |
6: | d04 d10 d18 d24 d27 d33 d38 d42 d45 d49 d54 d57 |
7: | d00 d04 d09 d12 d15 d19 d23 d27 d29 d33 d36 d40 d42 d45 d48 d52 d54 d57 |
8: | d00 d04 d08 d12 d15 d19 d23 d27 d30 d34 d38 d42 d46 d52 d57 |
9: | d00 d06 d12 d15 d21 d27 d30 d36 d42 d45 d51 d57 |
10: | d00 d06 d12 d15 d21 d27 d30 d36 d42 d45 d51 d57 |
11: | d00 d06 d12 d15 d21 d27 d30 d36 d42 d45 d51 d57 |
12: | d00 d06 d12 d15 d21 d27 d30 d36 d42 d45 d51 d57 |
13: | d00 d06 d12 d15 d21 d27 d30 d36 d42 d45 d51 d57 |
14: | d00 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
15: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
16: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
17: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
18: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d32 d38 d44 d50 d58 |
19: | d04 d10 d18 d24 d30 d38 d44 d51 |
20: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
21: | d01 d14 d29 d44 d59 |
22: | d14 d29 d44 d59 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | d11 d21 d31 d41 d50 d58 |
6: | d04 d10 d18 d24 d30 d36 d41 d45 d51 d56 |
7: | d00 d06 d11 d15 d21 d26 d30 d36 d41 d45 d51 d56 |
8: | d00 d06 d11 d15 d21 d26 d30 d36 d41 d45 d51 d56 |
9: | d03 d11 d18 d26 d33 d41 d48 d56 |
10: | d03 d11 d18 d26 d33 d41 d48 d56 |
11: | d03 d11 d18 d26 d33 d41 d48 d56 |
12: | d03 d11 d18 d26 d33 d41 d48 d56 |
13: | d03 d11 d18 d26 d33 d41 d48 d56 |
14: | d03 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
15: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
16: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
17: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d31 d36 d41 d46 d51 d56 |
18: | d01 d06 d11 d16 d21 d26 d32 d38 d44 d50 d58 |
19: | d04 d10 d18 d24 d30 d38 d44 d51 |
20: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
21: | d01 d14 d29 d44 d59 |
22: | d14 d29 d44 d59 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | d35 |
6: | d05 d35 |
7: | d05 d14 d29 d44 d59 |
8: | d14 d29 d34 d41 d51 |
9: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
10: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
11: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
12: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
13: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
14: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
15: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
16: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
17: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
18: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
19: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
20: | d01 d11 d21 d31 d41 d51 |
21: | d01 d14 d29 d44 d59 |
22: | d14 d29 d44 d59 |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
d = Odjíždí ze zastávky Anthropos / Pisárecká ▸ z centra |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |