noční autobus N92 Odjezdy ze zastávky Hlavní nádraží směr Lesná, Halasovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bystrc, Černého | 101 | ||
Filipova | z 101 | ||
Laštůvkova | z 101 | ||
Vondrákova | x 101 | ||
Náměstí 28. dubna | x 101 | ||
Svratecká (Kníničská) | 101 | ||
Jundrovská | z 101 | ||
Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | ||
Hlavní | z 101 | ||
Štursova | z 101 | ||
Rosického náměstí | x 101 | ||
Mozolky | x 100 | ||
Burianovo náměstí | x 100 | ||
Tábor (Minská) | 100 | ||
Rybkova | x 100 | ||
Konečného náměstí | 100 | ||
Grohova | 100 | ||
Česká (Česká) | 100 | ||
Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | ||
↓ | Hlavní nádraží (kolej 2) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
↓ | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
1 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
2 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
3 | Náměstí 28. října | 100 | |
4 | Dětská nemocnice | 100 | |
5 | Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | |
6 | Zdráhalova | x 100 | |
7 | Venhudova | x 100 | |
8 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
8 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
11 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
12 | Heleny Malířové | x 101 | |
13 | Arbesova | z 101 | |
14 | Blažkova | x 101 | |
15 | Brechtova | z 101 | |
16 | Haškova | 101 | |
17 | Loosova | x 101 | |
17 | Fillova | z 101 | |
18 | Slavíčkova | x 101 | |
19 | Lesná, Halasovo náměstí | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | · |
23: | 00 30 |
0: | 00 30 |
1: | 00 |
2: | 00 |
3: | 00 |
4: | 00 30 |
5: | 00 |
6: | · |
7: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
22: | · |
23: | · |
0: | · |
1: | · |
2: | · |
3: | · |
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | · |
23: | 00 30 |
0: | 00 30 |
1: | 00 |
2: | 00 |
3: | 00 |
4: | 00 |
5: | 00 30 |
6: | 00 30 |
7: | 00 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |