noční autobus N94 Odjezdy ze zastávky Komárov směr Bílovice nad Svitavou, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Modřice, Olympia | 510 | ||
Modřice, Olympia, jih | z 510 | ||
Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | ||
Modřice, náměstí | 510 | ||
Modřice, Masarykova | 510 | ||
Modřice, smyčka | 510 | ||
Modřice, Brněnská | z 510 | ||
Modřice, nádraží | z 510 | ||
Modřice, Husova | z 510 | ||
Modřice, Žižkova | z 510 | ||
Modřická | z 101 | ||
Přízřenice | x 101 | ||
Malá | z 101 | ||
Dolní Heršpice | x 101 | ||
Havránkova | z 101 | ||
Záhumenice | z 101 | ||
Horní Heršpice | x 101 | ||
Kšírova | z 101 | ||
↓ | Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | |
1 | Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | |
2 | Černovická | z 101 | |
2 | Mírová | z 101 | |
3 | Hájecká | z 101 | |
4 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
5 | Textilní kombinát | z 100 | |
6 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
7 | Jiránkova | x 100 | |
8 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
9 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
9 | Zvonařka | z 100 | |
10 | Úzká (u Tesca) | 100 | |
13 | Hlavní nádraží (kolej 2) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
13 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
18 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
19 | Körnerova | x 100 | |
20 | Tkalcovská | x 100 | |
21 | Trávníčkova | x 100 | |
22 | Mostecká | x 100 | |
23 | Vozovna Husovice | x 100 | |
25 | Venhudova | x 100 | |
26 | Merhautova | x 100 | |
28 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
29 | Karlova | z 100 | |
29 | Maloměřický most (Selská) | z 100 | |
30 | Proškovo náměstí | x 100 | |
31 | Obřanská, u školy | z 100 | |
31 | Čtvery hony | z 100 | |
32 | Obřanský most (Fryčajova) | z 100 | |
33 | Hlaváčova | z 100 | |
34 | Bílovická | z 100 | |
35 | Obřany, sídliště | x 100 | |
37 | Bílovice nad Svitavou, Na Nivách | z 215 | |
38 | Bílovice nad Svitavou, hřbitov | z 215 | |
40 | Bílovice nad Svitavou, náměstí | x 215 | |
42 | Bílovice nad Svitavou, nádraží | 215 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 42R |
23: | 12R 42 |
0: | 12R 42R |
1: | 42R |
2: | 42R |
3: | 42 |
4: | 12R 38N 42R |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 42R |
23: | 12R 42R |
0: | 12R 42 |
1: | 42R |
2: | 42 |
3: | 42 |
4: | 42 |
5: | 12R 42 |
6: | 08N 12R 42 |
7: | · |
N = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
R = Jede jen do zastávky Obřany, sídliště |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |