noční autobus N94 Odjezdy ze zastávky Malinovského náměstí směr Modřice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bílovice nad Svitavou, nádraží | 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, náměstí | x 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, hřbitov | z 215 | ||
Bílovice nad Svitavou, Na Nivách | z 215 | ||
Obřany, sídliště (hlavní silnice) | x 100 | ||
Bílovická | z 100 | ||
Hlaváčova | z 100 | ||
Obřanský most (Fryčajova) | z 100 | ||
Čtvery hony | z 100 | ||
Obřanská, u školy | z 100 | ||
Proškovo náměstí | x 100 | ||
Maloměřický most (Selská) | z 100 | ||
Karlova | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Dukelská) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Venhudova | x 100 | ||
Vozovna Husovice | x 100 | ||
Mostecká | x 100 | ||
Trávníčkova | x 100 | ||
Tkalcovská | x 100 | ||
Körnerova | x 100 | ||
↓ | Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | |
3 | Hlavní nádraží (u viaduktu) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
3 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
8 | Úzká (Dornych, u viaduktu) | 100 | |
9 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
10 | Tržní (Hladíkova) | x 100 | |
11 | Jiránkova | x 100 | |
11 | Psychiatrická nemocnice | x 100 | |
12 | Textilní kombinát | z 100 | |
13 | Faměrovo náměstí | x 101 | |
14 | Mírová | z 101 | |
15 | Černovická | z 101 | |
16 | Mariánské náměstí (Černovická) | z 101 | |
17 | Komárov (Kšírova, u tramvaje) | 101 | |
18 | Kšírova | z 101 | |
19 | Horní Heršpice | x 101 | |
20 | Záhumenice | z 101 | |
21 | Havránkova | z 101 | |
22 | Dolní Heršpice | x 101 | |
22 | Malá | z 101 | |
23 | Přízřenice | x 101 | |
24 | Jezerní | z 101 | |
24 | Modřická | z 101 | |
25 | Modřice, Žižkova | z 510 | |
26 | Modřice, Husova | z 510 | |
27 | Modřice, nádraží | z 510 | |
29 | Modřice, smyčka | 510 | |
26 | Modřice, Masarykova | 510 | |
27 | Modřice, náměstí | 510 | |
28 | Modřice, za mlýnem | z 510 | |
29 | Modřice, Drůbežářské závody | z 510 | |
31 | Modřice, Olympia | 510 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 53 |
23: | 23m 53 |
0: | 23m 53 |
1: | 53 |
2: | 53 |
3: | 53 |
4: | 23m 53 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 53 |
23: | 23m 53 |
0: | 23m 53 |
1: | 53 |
2: | 53 |
3: | 53 |
4: | 53 |
5: | 23m 53 |
6: | 23m 53 |
7: | · |
m = Jede až do zastávky Modřice, Olympia |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |