autobus 51 + 52 + 54 + E50 Odjezdy ze zastávky Ečerova směr Bystrc, Říčanská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bystrc, Zoologická zahrada (smyčka) | 101 | ||
Ondrouškova | z 101 | ||
↓ | Ečerova | 101 | |
1 | Ruda | z 101 | |
3 | Kamechy | z 101 | |
4 | Chvalovka | z 101 | |
5 | Kavčí | z 101 | |
6 | Bystrc, Říčanská | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 42N 42M |
5: | 12M 12M 17H 17H 42M 42M 47N 56M 56M 56 |
6: | 06M 13 13 16M 16M 17V 23 26M 27 33 36M 43 46M 46M 47N 53 56M 59 |
7: | 03 06M 14 16M 16M 17V 23 26M 29 33 33 36M 36M 43 43 44 46M 46M 47N 55 56M |
8: | 06M 06M 15 15 16M 16M 26M 27H 35 36M 46M 46M 55 |
9: | 02M 15 22M 27H 35 42M 55 |
10: | 02M 15 22M 27H 35 42M 55 |
11: | 02M 15 22M 27N 35 42M 55 |
12: | 02M 15 17V 22M 35 42M 55 |
13: | 02M 15 17V 22M 35 42M 47N 55 |
14: | 02M 15 17V 22M 30 36M 42 44 46M 47N 52 56M 59 |
15: | 02 06M 12 14 16M 17V 22 26M 29 32 36M 42 44 46M 47N 52 56M 59 |
16: | 02 06M 12 16M 17V 22 26M 29 32 36M 42 46M 47N 52 56M 59 |
17: | 02 06M 12 16M 17H 22 26M 29 32 36M 43 47N 49M 58 59 |
18: | 04M 13 17N 19M 28 29 34M 43 47N 49M 57 58 |
19: | 04M 13 22M 27N 27 32 42M 52 |
20: | 02M 12 22M 27N 27N 32 42M 52 |
21: | 02M 17 32M 47 |
22: | 02H 17 32H 32H 43 47 53 |
23: | 02H |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 42N 42M |
5: | 12M 17H 42M 47N 56 |
6: | 02M 13 17V 20M 27 29 35M 43 44 47N 50M 59 59 |
7: | 05M 14 14 17V 20M 29 29 35M 44 44 47N 50M 59 |
8: | 05M 18 20M 27H 35M 38 50M 58 |
9: | 08M 18 27H 28M 38 48M 58 |
10: | 08M 18 27H 28M 38 48M 58 |
11: | 08M 18 27N 28M 38 48M 58 |
12: | 08M 17V 18 28M 38 48M 58 |
13: | 08M 17V 18 28M 38 47N 48M 58 |
14: | 05M 14 17V 20M 29 35M 44 44 47N 50M 59 59 |
15: | 05M 14 14 17V 20M 29 29 35M 44 44 47N 50M 59 59 |
16: | 05M 14 17V 20M 29 29 35M 44 47N 50M 59 59 |
17: | 05M 14 17H 20M 29 29 35M 44 47N 50M 59 59 |
18: | 05M 14 17N 20M 29 29 35M 44 47N 50M 57 59 |
19: | 05M 14 22M 27N 27 32 42M 52 |
20: | 02M 12 22M 27N 32 42M 52 |
21: | 02M 17 32M 47 |
22: | 02H 17 32H 43 47 53 |
23: | 02H |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 02M 02M 27N 32M 32M 47 48 |
8: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
9: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
10: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
11: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
12: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
13: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
14: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
15: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
16: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
17: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
18: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
19: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
20: | 02M 02M 12 12 22M 22M 27N 32 32 42M 42M 52 52 |
21: | 02M 02M 17 18 32M 32M 47 48 |
22: | 02H 02H 17 18 32H 32H 47 48 |
23: | 02H 02H |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
M = Jede jen do zastávky Bystrc, Kamechy, dále do zastávky Mendlovo náměstí jako linka 52 |
H = Jede jen do zastávky Ruda, dále do zastávky Ústřední hřbitov jako linka 51 |
V = Jede jen do zastávky Ruda, dále do zastávky Ořechovská jako linka 51 |
N = Jede jen do zastávky Ruda, dále do zastávky Nemocnice Bohunice jako linka 51 |
H = Jede jen do zastávky Bystrc, Kamechy, dále do zastávky Kohoutovice, hájenka jako linka 52 |
= jede první nepracovní den po pracovním dni (zpravidla v sobotu) |
Platí od 27. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |