noční autobus N95 Odjezdy ze zastávky Komenského náměstí směr Chrlice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 | ||
Oblá | x 101 | ||
Koniklecová | x 101 | ||
Čtvrtě | x 101 | ||
Raisova | z 101 | ||
Kluchova | z 101 | ||
Lesní | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Květná | z 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | ||
Žlutý kopec | x 100 | ||
Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | ||
Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | ||
Obilní trh | x 100 | ||
↓ | Komenského náměstí | 100 | |
1 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
4 | Hlavní nádraží (u viaduktu) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
4 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
10 | Úzká (Dornych) | 100 | |
11 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
11 | Železniční | z 100 | |
12 | Konopná | x 100 | |
13 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
14 | Hněvkovského | z 101 | |
16 | Ráječek | z 101 | |
17 | Popelova | z 101 | |
18 | Prodloužená | z 101 | |
18 | V Aleji | z 101 | |
19 | Holásky | z 101 | |
20 | Rolencova | z 101 | |
21 | Holásecká | z 101 | |
18 | Ivanovické náměstí | x 101 | |
19 | Glocova | x 101 | |
20 | Revoluční | x 101 | |
21 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
22 | Chrlická | z 101 | |
23 | U Viaduktu | z 101 | |
24 | Chrlické náměstí | x 101 | |
25 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
26 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
29 | Roviny | z 101 | |
30 | Tuřany, Tovární | 101 | |
28 | Sokolnická | z 101 | |
30 | Sokolnice, rozvodna | z 610 | |
31 | Sokolnice, Brněnská | z 610 | |
32 | Sokolnice, obecní úřad | 610 | |
34 | Sokolnice, nádraží | 610 | |
37 | Telnice | 610 | |
39 | Měnín, rozcestí | z 610 | |
40 | Žatčany, u mlýna | 610 | |
42 | Žatčany, náves | 610 | |
36 | Újezd u Brna, Revoluční | z 610 | |
38 | Újezd u Brna, městský úřad | 610 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 51 |
23: | 21U 51 |
0: | 21 51 |
1: | 51 |
2: | 51 |
3: | 51 |
4: | 21T 51T |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 51 |
23: | 21U 51 |
0: | 21 51U |
1: | 51 |
2: | 51 |
3: | 51 |
4: | 51 |
5: | 21 51 |
6: | 21 51 |
7: | · |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je delší o 2 min |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je delší o 9 min |
T = Jede až do zastávky Tuřany, Tovární |
U = Jede až do zastávky Újezd u Brna, městský úřad |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |