noční autobus N95 Odjezdy ze zastávky Koniklecová směr Chrlice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 | ||
Oblá | x 101 | ||
↓ | Koniklecová | x 101 | |
1 | Čtvrtě | x 101 | |
1 | Raisova | z 101 | |
2 | Kluchova | z 101 | |
2 | Lesní | z 101 | |
3 | Anthropos | z 101 | |
5 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
6 | Květná | z 100 | |
7 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
8 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
8 | Žlutý kopec | x 100 | |
9 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
10 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
10 | Obilní trh | x 100 | |
11 | Komenského náměstí | 100 | |
12 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
15 | Hlavní nádraží (u viaduktu) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
15 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
21 | Úzká (Dornych) | 100 | |
22 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
22 | Železniční | z 100 | |
23 | Konopná | x 100 | |
24 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
25 | Hněvkovského | z 101 | |
27 | Ráječek | z 101 | |
28 | Popelova | z 101 | |
29 | Prodloužená | z 101 | |
29 | V Aleji | z 101 | |
30 | Holásky | z 101 | |
31 | Rolencova | z 101 | |
32 | Holásecká | z 101 | |
29 | Ivanovické náměstí | x 101 | |
30 | Glocova | x 101 | |
31 | Revoluční | x 101 | |
32 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
33 | Chrlická | z 101 | |
34 | U Viaduktu | z 101 | |
35 | Chrlické náměstí | x 101 | |
36 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
37 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
40 | Roviny | z 101 | |
41 | Tuřany, Tovární | 101 | |
39 | Sokolnická | z 101 | |
41 | Sokolnice, rozvodna | z 610 | |
42 | Sokolnice, Brněnská | z 610 | |
43 | Sokolnice, obecní úřad | 610 | |
45 | Sokolnice, nádraží | 610 | |
48 | Telnice | 610 | |
50 | Měnín, rozcestí | z 610 | |
51 | Žatčany, u mlýna | 610 | |
53 | Žatčany, náves | 610 | |
47 | Újezd u Brna, Revoluční | z 610 | |
49 | Újezd u Brna, městský úřad | 610 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 40 |
23: | 10U 40 |
0: | 10 40 |
1: | 40 |
2: | 40 |
3: | 40 |
4: | 10T 40T |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 40 |
23: | 10U 40 |
0: | 10 40U |
1: | 40 |
2: | 40 |
3: | 40 |
4: | 40 |
5: | 10 40 |
6: | 10 40 |
7: | · |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je delší o 2 min |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je delší o 9 min |
T = Jede až do zastávky Tuřany, Tovární |
U = Jede až do zastávky Újezd u Brna, městský úřad |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |