tramvaj 10 Odjezdy ze zastávky Krásného směr Vozovna Komín
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Novolíšeňská | 101 | ||
Líšeňská | z 101 | ||
Bílá hora | z 101 | ||
Bělohorská | x 101 | ||
↓ | Krásného | x 100 | |
1 | Židovský hřbitov | z 100 | |
2 | Geislerova | x 100 | |
4 | Životského | x 100 | |
6 | Masná (Křenová) | x 100 | |
7 | Vlhká | x 100 | |
9 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
11 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
14–15 | Česká (Česká) | 100 | |
15–16 | Grohova | 100 | |
17–18 | Konečného náměstí | 100 | |
18–19 | Rybkova | x 100 | |
19–21 | Tábor (Veveří) | 100 | |
20–22 | Králova | x 100 | |
21–23 | Burianovo náměstí | x 100 | |
22–24 | Mozolky | x 100 | |
23–25 | Rosického náměstí | x 101 | |
23–26 | Sochorova | z 101 | |
25–28 | Vozovna Komín | x 101 | |
26–29 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
27–30 | Branka | z 101 | |
28–31 | Podlesí | z 101 | |
29–32 | Kamenolom | z 101 | |
31–34 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
32–35 | Přístaviště | x 101 | |
34–37 | Bystrc, Rakovecká | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10R 30R 50R |
6: | 10R 25R 33R 45R 53R |
7: | 05R 13 25 33 45R 53 |
8: | 05n 13 25n 33 45n 53 |
9: | 13 33 53 |
10: | 13 33 53 |
11: | 13 33 53 |
12: | 13 33 53 |
13: | 13 33 53 |
14: | 13 25 33 45 53 |
15: | 05 13 25 33 45 53 |
16: | 05 13 25 33 45 53 |
17: | 05 13 25 33 45n 53 |
18: | 10R 40 |
19: | 10R |
20: | 10c |
21: | 09n |
22: | 09c |
23: | 09c |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 52 |
7: | 22 52 |
8: | 22n 52n |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | 52 |
15: | 22 52 |
16: | 22 52 |
17: | 22 52 |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 09 |
7: | 09 |
8: | 09R |
9: | 10R |
10: | 10 |
11: | 10 |
12: | 10 |
13: | 10 |
14: | 10 |
15: | 10 |
16: | 10 |
17: | 10 |
18: | 10n |
19: | 10n |
20: | 10c |
21: | 09c |
22: | 09c |
23: | 09c |
R = Jede až do zastávky Bystrc, Rakovecká |
c = Jede jen do zastávky Česká |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí, dále do zastávky Technologický park jako linka 12 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |