tramvaj 10 Odjezdy ze zastávky Bělohorská směr Vozovna Komín
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Novolíšeňská | 101 | ||
Líšeňská | z 101 | ||
Bílá hora | z 101 | ||
↓ | Bělohorská | x 101 | |
2 | Krásného | x 100 | |
3 | Židovský hřbitov | z 100 | |
4 | Geislerova | x 100 | |
6 | Životského | x 100 | |
8 | Masná (Křenová) | x 100 | |
9 | Vlhká | x 100 | |
11 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
13 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
16–17 | Česká (Česká) | 100 | |
17–18 | Grohova | 100 | |
19–20 | Konečného náměstí | 100 | |
20–21 | Rybkova | x 100 | |
21–23 | Tábor (Veveří) | 100 | |
22–24 | Králova | x 100 | |
23–25 | Burianovo náměstí | x 100 | |
24–26 | Mozolky | x 100 | |
25–27 | Rosického náměstí | x 101 | |
25–28 | Sochorova | z 101 | |
27–30 | Vozovna Komín | x 101 | |
28–31 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
29–32 | Branka | z 101 | |
30–33 | Podlesí | z 101 | |
31–34 | Kamenolom | z 101 | |
33–36 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
34–37 | Přístaviště | x 101 | |
36–39 | Bystrc, Rakovecká | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08R 28R 48R |
6: | 08R 23R 31R 43R 51R |
7: | 03R 11 23 31 43R 51 |
8: | 03n 11 23n 31 43n 51 |
9: | 11 31 51 |
10: | 11 31 51 |
11: | 11 31 51 |
12: | 11 31 51 |
13: | 11 31 51 |
14: | 11 23 31 43 51 |
15: | 03 11 23 31 43 51 |
16: | 03 11 23 31 43 51 |
17: | 03 11 23 31 43n 51 |
18: | 08R 38 |
19: | 08R |
20: | 08c |
21: | 07n |
22: | 07c |
23: | 07c |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 50 |
7: | 20 50 |
8: | 20n 50n |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | 50 |
15: | 20 50 |
16: | 20 50 |
17: | 20 50 |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 07 |
7: | 07 |
8: | 07R |
9: | 08R |
10: | 08 |
11: | 08 |
12: | 08 |
13: | 08 |
14: | 08 |
15: | 08 |
16: | 08 |
17: | 08 |
18: | 08n |
19: | 08n |
20: | 08c |
21: | 07c |
22: | 07c |
23: | 07c |
R = Jede až do zastávky Bystrc, Rakovecká |
c = Jede jen do zastávky Česká |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí, dále do zastávky Technologický park jako linka 12 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |