tramvaj 10 Odjezdy ze zastávky Grohova směr Novolíšeňská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bystrc, Rakovecká | 101 | ||
Přístaviště | x 101 | ||
Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | ||
Kamenolom | z 101 | ||
Podlesí | z 101 | ||
Branka | z 101 | ||
Svratecká (Kníničská) | 101 | ||
Komín, smyčka | 101 | ||
Vozovna Komín | x 101 | ||
Sochorova | z 101 | ||
Rosického náměstí | x 101 | ||
Mozolky | x 100 | ||
Burianovo náměstí | x 100 | ||
Tábor (Minská) | 100 | ||
Rybkova | x 100 | ||
Konečného náměstí | 100 | ||
↓ | Grohova | 100 | |
3 | Česká (Joštova) | 100 | |
6 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
8–9 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
9–10 | Vlhká | x 100 | |
11–12 | Masná (Křenová) | x 100 | |
13–14 | Životského | x 100 | |
14–15 | Geislerova | x 100 | |
15–16 | Židovský hřbitov | z 100 | |
16–17 | Krásného | x 100 | |
18–19 | Bělohorská | x 101 | |
19–20 | Bílá hora | z 101 | |
19–20 | Líšeňská | z 101 | |
21–22 | Novolíšeňská | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 11 19 27 39 47 59 |
7: | 07 19 27 39 47 59 |
8: | 07 19 39 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 27 39 47 59 |
14: | 07 19 27 39 47 59 |
15: | 07 19 27 39 47 59 |
16: | 07 19 27 39 47 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 25 |
19: | 25 |
20: | 25 |
21: | 25 |
22: | 25 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 35 |
7: | 05 35 |
8: | 05 |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | 05 35 |
15: | 05 35 |
16: | 05 35 |
17: | 05 |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | 25 |
10: | 25 |
11: | 25 |
12: | 25 |
13: | 25 |
14: | 25 |
15: | 25 |
16: | 25 |
17: | 25 |
18: | 25 |
19: | 25 |
20: | 25 |
21: | 25 |
22: | 25 |
23: | · |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |