trolejbus 26 Odjezdy ze zastávky Konečného náměstí směr Nový Lískovec, Kamenný vrch
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Provazníkova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Zimní stadion | x 100 | ||
Pionýrská | 100 | ||
↓ | Konečného náměstí | 100 | |
1–2 | Čápkova | x 100 | |
3–4 | Úvoz (Gorkého) | 100 | |
7–8 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
8–9 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
9–10 | Lipová | x 100 | |
10–11 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
11–12 | Anthropos | z 101 | |
13–14 | Lesní | z 101 | |
13–15 | Kluchova | z 101 | |
14–16 | Raisova | z 101 | |
16–18 | Čtvrtě | x 101 | |
17–19 | Koniklecová | x 101 | |
18–20 | Oblá | x 101 | |
20–22 | Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 30 53 |
6: | 13 30 45 |
7: | 00 15 30 45 |
8: | 00 15 30 45 |
9: | 00 15 30 45 |
10: | 00 15 30 45 |
11: | 00 15 30 45 |
12: | 00 15 30 45 |
13: | 00 15 30 45 59 |
14: | 09 19 29 39 49 59 |
15: | 09 19 29 39 49 59 |
16: | 09 19 29 39 49 59 |
17: | 09 19 29 39 49 59 |
18: | 09 20 27 39 47 59 |
19: | 07 19 27 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 04 34 |
22: | 04 34 49 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 30 53 |
6: | 13 29 44 59 |
7: | 14 29 44 59 |
8: | 14 29 44 59 |
9: | 14 29 44 59 |
10: | 14 29 44 59 |
11: | 14 29 44 59 |
12: | 14 29 44 59 |
13: | 14 29 44 59 |
14: | 09 19 29 39 49 59 |
15: | 09 19 29 39 49 59 |
16: | 09 19 29 39 49 59 |
17: | 09 19 29 39 49 59 |
18: | 09 20 27 39 47 59 |
19: | 07 19 27 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 04 34 |
22: | 04 34 49 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 04 34 |
8: | 04 23 40 |
9: | 00 20 40 |
10: | 00 20 40 |
11: | 00 20 40 |
12: | 00 20 40 |
13: | 00 20 40 |
14: | 00 20 40 |
15: | 00 20 40 |
16: | 00 20 40 |
17: | 00 20 40 |
18: | 00 20 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 04 34 |
22: | 04 34 49 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |