tramvaj 2 Odjezdy ze zastávky Poříčí směr Modřice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Židenice, Stará osada | 100 | ||
Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | ||
Vojenská nemocnice | x 100 | ||
Tkalcovská | x 100 | ||
Körnerova | x 100 | ||
Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | ||
Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | ||
Nové sady (kolej 1) | 100 | ||
Hybešova | x 100 | ||
Václavská | x 100 | ||
Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | ||
↓ | Poříčí | x 100 | |
1 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
3 | Celní | 100 | |
4 | Hluboká | x 100 | |
6 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
8 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
8 | Bohunická | x 101 | |
9 | Ořechovská | x 101 | |
10 | Moravanské lány | z 101 | |
11 | Moravanská | z 101 | |
12 | Modřická cihelna | z 101 | |
14 | Modřice, Tyršova | x 510 | |
16 | Modřice, smyčka | 510 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 42 52 |
5: | 02 09 15 22 29 35 42 52 |
6: | 02 12 22 28 32 39 45 52 59 |
7: | 05 12 18 25 32 38 45 52 59 |
8: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
9: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
10: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
11: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
12: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
13: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59 |
14: | 05 12 19 25 32 39 45 52 59 |
15: | 05 12 19 25 32 39 45 52 59 |
16: | 05 12 19 25 32 39 45 52 59H |
17: | 05 12 19H 25 32 39H 45 52 59H |
18: | 05 12 19H 25 32 42 52 |
19: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
20: | 02H 12 32H 43 58H |
21: | 13 28H 43 58 |
22: | 13H 28 43 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 42 52 |
5: | 02 09 15 22 29 35 42 52 |
6: | 02 12 22 32 42 49 57 |
7: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
8: | 04 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
9: | 04H 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
10: | 04H 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
11: | 04H 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
12: | 04H 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
13: | 04H 12 19H 27 34 42 49 57 |
14: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
15: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
16: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
17: | 04H 12 19H 27 34H 42 49H 57 |
18: | 04H 12 19H 27 34H 42 52 |
19: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
20: | 02H 12 32H 43 58H |
21: | 13 28H 43 58 |
22: | 13H 28 43 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 13 43 |
6: | 13 43 |
7: | 13 28H 43 58H |
8: | 13 28 42H 52 |
9: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
10: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
11: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
12: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
13: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
14: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
15: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
16: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
17: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
18: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
19: | 02H 12 22H 32 42H 52 |
20: | 02H 12 32H 43 58H |
21: | 13 28H 43 58 |
22: | 13H 28 43 |
23: | · |
H = Jede jen do zastávky Ústřední hřbitov, smyčka |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |