tramvaj 2 Odjezdy ze zastávky Nemocnice Milosrdných bratří směr Modřice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Židenice, Stará osada | 100 | ||
Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | ||
Vojenská nemocnice | x 100 | ||
Tkalcovská | x 100 | ||
Körnerova | x 100 | ||
Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | ||
Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | ||
Nové sady (kolej 1) | 100 | ||
Hybešova | x 100 | ||
Václavská | x 100 | ||
Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | ||
Poříčí | x 100 | ||
↓ | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
2 | Celní | 100 | |
3 | Hluboká | x 100 | |
5 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
7 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | |
7 | Bohunická | x 101 | |
8 | Ořechovská | x 101 | |
9 | Moravanské lány | z 101 | |
10 | Moravanská | z 101 | |
11 | Modřická cihelna | z 101 | |
13 | Modřice, Tyršova | x 510 | |
15 | Modřice, smyčka | 510 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 43 53 |
5: | 03 10 16 23 30 36 43 53 |
6: | 03 13 23 29 33 40 46 53 |
7: | 00 06 13 19 26 33 39 46 53 |
8: | 00 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
9: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
10: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
11: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
12: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
13: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
14: | 00 06 13 20 26 33 40 46 53 |
15: | 00 06 13 20 26 33 40 46 53 |
16: | 00 06 13 20 26 33 40 46 53 |
17: | 00H 06 13 20H 26 33 40H 46 53 |
18: | 00H 06 13 20H 26 33 43 53 |
19: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
20: | 03H 13 33H 44 59H |
21: | 14 29H 44 59 |
22: | 14H 29 44 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 43 53 |
5: | 03 10 16 23 30 36 43 53 |
6: | 03 13 23 33 43 50 58 |
7: | 05 13 20 28 35 43 50 58 |
8: | 05 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
9: | 05H 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
10: | 05H 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
11: | 05H 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
12: | 05H 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
13: | 05H 13 20H 28 35 43 50 58 |
14: | 05 13 20 28 35 43 50 58 |
15: | 05 13 20 28 35 43 50 58 |
16: | 05 13 20 28 35 43 50 58 |
17: | 05H 13 20H 28 35H 43 50H 58 |
18: | 05H 13 20H 28 35H 43 53 |
19: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
20: | 03H 13 33H 44 59H |
21: | 14 29H 44 59 |
22: | 14H 29 44 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 14 44 |
6: | 14 44 |
7: | 14 29H 44 59H |
8: | 14 29 43H 53 |
9: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
10: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
11: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
12: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
13: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
14: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
15: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
16: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
17: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
18: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
19: | 03H 13 23H 33 43H 53 |
20: | 03H 13 33H 44 59H |
21: | 14 29H 44 59 |
22: | 14H 29 44 |
23: | · |
H = Jede jen do zastávky Ústřední hřbitov, smyčka |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |