tramvaj 2 Odjezdy ze zastávky Modřice, smyčka směr Židenice, Stará osada
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Modřice, smyčka | 510 | |
1 | Modřice, Tyršova | x 510 | |
2 | Modřická cihelna | z 101 | |
3 | Moravanská | z 101 | |
4 | Moravanské lány | z 101 | |
5–6 | Ořechovská | x 101 | |
6–7 | Bohunická | x 101 | |
Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | ||
8–9 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
9–10 | Hluboká | x 100 | |
11–12 | Celní | 100 | |
12–13 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
14–15 | Poříčí | x 100 | |
16–17 | Václavská | x 100 | |
17–18 | Hybešova | x 100 | |
20–21 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
22–23 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
24–25 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
26–27 | Körnerova | x 100 | |
28–29 | Tkalcovská | x 100 | |
30–31 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
31–32 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
33–34 | Židenice, Stará osada | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 40 50 |
5: | 00 10 20 30 40 50 |
6: | 03 10 23 30 36 43 50 55 |
7: | 00 05 10 15 20 25 30 36 43 50 56 |
8: | 03 10 23 30 43 50 |
9: | 03 10 23 30 43 50 |
10: | 03 10 23 30 43 50 |
11: | 03 10 23 30 43 50 |
12: | 03 10 23 30 43 50 |
13: | 03 10 23 30 43 50 |
14: | 03 10 16 23 30 36 43 50 56 |
15: | 03 10 16 23 30 36 43 50 56 |
16: | 03 10 16 23 30 36 43 50 56 |
17: | 03 10 23 30 43 50 |
18: | 00 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 50 |
20: | 10 36 51 |
21: | 06 36 |
22: | 06 36N |
23: | 06n |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 40 50 |
5: | 00 10 20 30 40 50 |
6: | 00 08 16 23 30 38 45 53 |
7: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
8: | 00 08 15 23 30 45 |
9: | 00 15 30 45 |
10: | 00 15 30 45 |
11: | 00 15 30 45 |
12: | 00 15 30 45 |
13: | 00 15 30 45 |
14: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
15: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
16: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
17: | 00 08 15 30 38 45 |
18: | 00 10 30 40 |
19: | 00 10 30 50 |
20: | 10 36 51 |
21: | 06 36 |
22: | 06 36N |
23: | 06n |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 06N 36N |
6: | 06N 36N |
7: | 06 36 |
8: | 06 30 50 |
9: | 10 30 50 |
10: | 10 30 50 |
11: | 10 30 50 |
12: | 10 30 50 |
13: | 10 30 50 |
14: | 10 30 50 |
15: | 10 30 50 |
16: | 10 30 50 |
17: | 10 30 50 |
18: | 10 30 50 |
19: | 10 30 50 |
20: | 10 36 51 |
21: | 06 36 |
22: | 06 36N |
23: | 06n |
N = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
n = Jede jen do zastávky Poříčí, dále do zastávky Mendlovo náměstí |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |