trolejbus 35 Odjezdy ze zastávky Vaňkovo náměstí směr Mendlovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | ||
Soukopova | z 100 | ||
Kampelíkova | z 100 | ||
↓ | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
<1 | Žlutý kopec | x 100 | |
1 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
3–4 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
4–5 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
5–6 | Lipová | x 100 | |
6–7 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
7–9 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
8–10 | Pod Jurankou | z 101 | |
8–10 | Veslařská | z 101 | |
9–11 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
11–13 | Jundrovský most | z 101 | |
12–15 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 11 26 41 56 |
7: | 11 26 41 56 |
8: | 11 26 41 56 |
9: | 11 26 41 56 |
10: | 11 26 41 56 |
11: | 11 26 41 56 |
12: | 11 26 41 56 |
13: | 11 26 41 56 |
14: | 11 26 41 56 |
15: | 11 26 41 56 |
16: | 11 26 41 56 |
17: | 11 26 41 56 |
18: | 16J 46N |
19: | 16J |
20: | 53N |
21: | · |
22: | · |
23: | 00v 15v |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 11 26 41 56 |
7: | 11 26 41 56 |
8: | 11 26 41 56 |
9: | 11 26 41 56 |
10: | 11 26 41 56 |
11: | 11 26 41 56 |
12: | 11 26 41 56 |
13: | 11 26 41 56 |
14: | 11 26 41 56 |
15: | 11 26 41 56 |
16: | 11 26 41 56 |
17: | 11 26 41 56 |
18: | 16 46N |
19: | 16J |
20: | 53N |
21: | · |
22: | · |
23: | 00v 15v |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | 49J |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | 49v |
20: | 40v |
21: | · |
22: | · |
23: | 00v 15v |
v = Jede až do zastávky Vozovna Komín jako linka 35 / 84 |
J = Jede až do zastávky Anthropos, dále do zastávky Kohoutovice, Jírovcova |
N = Jede až do zastávky Anthropos, dále do zastávky Nemocnice Bohunice jako linka 37 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |