trolejbus 35 Odjezdy ze zastávky Kampelíkova směr Mendlovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | ||
Soukopova | z 100 | ||
↓ | Kampelíkova | z 100 | |
2 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
2 | Žlutý kopec | x 100 | |
3 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
5–6 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
6–7 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
7–8 | Lipová | x 100 | |
8–9 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
9–11 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
10–12 | Pod Jurankou | z 101 | |
10–12 | Veslařská | z 101 | |
11–13 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
13–15 | Jundrovský most | z 101 | |
14–17 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 09 24 39 54 |
7: | 09 24 39 54 |
8: | 09 24 39 54 |
9: | 09 24 39 54 |
10: | 09 24 39 54 |
11: | 09 24 39 54 |
12: | 09 24 39 54 |
13: | 09 24 39 54 |
14: | 09 24 39 54 |
15: | 09 24 39 54 |
16: | 09 24 39 54 |
17: | 09 24 39 54 |
18: | 14J 44N |
19: | 14J |
20: | 51N |
21: | · |
22: | · |
23: | 13v |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 09 24 39 54 |
7: | 09 24 39 54 |
8: | 09 24 39 54 |
9: | 09 24 39 54 |
10: | 09 24 39 54 |
11: | 09 24 39 54 |
12: | 09 24 39 54 |
13: | 09 24 39 54 |
14: | 09 24 39 54 |
15: | 09 24 39 54 |
16: | 09 24 39 54 |
17: | 09 24 39 54 |
18: | 14 44N |
19: | 14J |
20: | 51N |
21: | · |
22: | · |
23: | 13v |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | 38v |
21: | · |
22: | · |
23: | 13v |
v = Jede až do zastávky Vozovna Komín jako linka 35 / 84 |
J = Jede až do zastávky Anthropos, dále do zastávky Kohoutovice, Jírovcova jako linka 37 |
N = Jede až do zastávky Anthropos, dále do zastávky Nemocnice Bohunice jako linka 37 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |