trolejbus 35 Odjezdy ze zastávky Pisárky směr Vozovna Komín
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | ||
Soukopova | z 100 | ||
Kampelíkova | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | ||
Žlutý kopec | x 100 | ||
Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | ||
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
↓ | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
1–2 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
2–3 | Pod Jurankou | z 101 | |
2–3 | Veslařská | z 101 | |
3–4 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
5–6 | Jundrovský most | z 101 | |
6–8 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | 06 21 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | 06 21 |
Nepracovní dny | |
---|---|
19: | 55 |
20: | 46 |
21: | · |
22: | · |
23: | 06 21 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |