trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Výstaviště, hlavní vstup směr Mendlovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nemocnice Bohunice | 101 | ||
Univerzitní kampus | x 101 | ||
Čtvrtě | x 101 | ||
Koniklecová | x 101 | ||
Oblá | x 101 | ||
Kamenný vrch | x 101 | ||
Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | ||
Pavlovská | z 101 | ||
Talichova | z 101 | ||
Bellova | z 101 | ||
Voříškova | x 101 | ||
Stamicova | x 101 | ||
Glinkova | x 101 | ||
Borodinova | z 101 | ||
Libušina třída | z 101 | ||
Libušino údolí | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
↓ | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
2–3 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 02 12 22 32 42 52 |
6: | 02 12 22 30 38 45 53 |
7: | 00 08 15 20 25 30 35 40 45 53 |
8: | 00n 08 15 23 30 39n 49 59 |
9: | 09 19 29 39 49 59 |
10: | 09 19 29 39 49 59 |
11: | 09 19 29 39 49 59 |
12: | 09 19 29 39 49 59 |
13: | 09 19 29 39 49 59 |
14: | 09 19 29 39 49 59 |
15: | 08 15 23 30 34 38 45 53 |
16: | 00 08 15 23 30 35 38 45 53 |
17: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
18: | 00 08 15n 23 28n 32 42n 52 |
19: | 02 12 22 32n 42 52 |
20: | 02 12 22 35 50 |
21: | 05 20 35 50 |
22: | 05 20 35 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 02 12 22 32 42 52 |
6: | 02 12 22 30 38 45 53 |
7: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
8: | 00 08 15 23 30n 39 49 59 |
9: | 09 19 29 39 49 59 |
10: | 09 19 29 39 49 59 |
11: | 09 19 29 39 49 59 |
12: | 09 19 29 39 49 59 |
13: | 09 19 29 39 49 59 |
14: | 09 19 29 36 39 49 59 |
15: | 08 15 23 30 38 45 53 |
16: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
17: | 00 08 15 23 30 38 45 53 |
18: | 00 08 15 23 32n 42 52 |
19: | 02 12 22 32n 42 52 |
20: | 02 12 22 35 50 |
21: | 05 20 35 50 |
22: | 05 20 35 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 05 20 35 50 |
8: | 05 20 32 42 52 |
9: | 02 12 22 32 42 52 |
10: | 02 12 22 32 42 52 |
11: | 02 12 22 32 42 52 |
12: | 02 12 22 32 42 52 |
13: | 02 12 22 32 42 52 |
14: | 02 12 22 32 42 52 |
15: | 02 12 22 32 42 52 |
16: | 02 12 22 32 42 52 |
17: | 02 12 22 32 42 52 |
18: | 02 12 17P 22 32 42 52 |
19: | 02 12 22 32 42 52 |
20: | 02 12 22 35 50 |
21: | 05 20 35 50 |
22: | 05 20 35 |
23: | · |
n = Jede do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Konečného náměstí jako linka 25 |
P = Jede do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Preslova jako linka 35 / 38 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |